"Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 790 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 683-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 20-1), 20-2), 20-3) тармақшалармен толықтырылсын:
«20-1) Кеден одағына мүше мемлекеттер арасындағы өзара сауда статистикасын қалыптастырады және жүргізеді;
20-2) мемлекеттік органдардың статистикалық ақпаратты түзу процесін сипаттаудың үлгілік әдістемесін бекітеді;
20-3) ведомстволық жіктелімдерді жүргізудің үлгілік әдістемесін бекітеді;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 790. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 683) следующие дополнения:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по статистике, утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктами 20-1), 20-2), 20-3) следующего содержания:
«20-1) формирует и ведет статистику взаимной торговли между государствами-членами Таможенного союза;
20-2) утверждает типовую методику описания процесса производства статистической информации государственными органами;
20-3) утверждает типовую методику ведения ведомственных классификаций;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов