"Инвестициялық ахуалды жақсарту жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 275 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 тамыздағы № 801 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Инвестициялық ахуалды жақсарту жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 275 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңестің құрамына:
Қазақстан тарапынан:
Құсайынов
Марат Әпсеметұлы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы енгізілсін;
Кеңестің құрамынан Дәулет Еділұлы Ерғожин, Ерлан Қартайұлы Хаиров шығарылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңес туралы ережеде:
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Кеңестің жұмыс органының функциялары Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктеледі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 275 "О создании Совета по улучшению инвестиционного климата"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2013 года № 801. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 1 марта 2012 года № 275 "О создании Совета по улучшению инвестиционного климата" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Совета по улучшению инвестиционного климата:
с казахстанской стороны:
Кусаинова
Марата Апсеметовича
вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарем;
вывести из состава Совета: Ергожина Даулета Едиловича, Хаирова Ерлана Картаевича;
в Положении о Совете по улучшению инвестиционного климата, утвержденном указанным постановлением:
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Функции рабочего органа Совета возлагаются на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов