Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 828 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңнамада белгіленген тәртіппен бөліну жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерін қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Көліктік бақылау комитетінің қайта ұйымдастырылатын аумақтық
органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. "Ақтөбе және Батыс Қазақстан облыстары бойынша Ақтөбе қаласындағы "Батыс" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Ақтөбе облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі мен "Батыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
2. "Шығыс Қазақстан және Павлодар облыстары бойынша Павлодар қаласындағы "Ертіс" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Шығыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі мен "Павлодар облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
3. "Алматы облысы және Алматы қаласы бойынша Талдықорған қаласындағы "Жетісу" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы" мемлекетік мекемесі "Алматы облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі мен "Алматы қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.

О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 828
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать путем разделения в установленном законодательством порядке государственные учреждения - территориальные органы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Установить, что финансирование государственных учреждений – территориальных органов Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений – территориальных
органов Комитета транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
1. Государственное учреждение «Межрегиональная инспекция транспортного контроля «Батыс» по Актюбинской и Западно-Казахстанской областям – в городе Актобе» путем разделения на государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Актюбинской области» и государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Западно-Казахстанской области».
2. Государственное учреждение «Межрегиональная инспекция транспортного контроля «Ертіс» по Восточно-Казахстанской и Павлодарской областям – в городе Павлодаре» путем разделения на государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Восточно-Казахстанской области» и государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Павлодарской области».
3. Государственное учреждение «Межрегиональная инспекция транспортного контроля «Жетiсу» по Алматинской области и городу Алматы – в городе Талдыкоргане» путем разделения на государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Алматинской области» и государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по городу Алматы».

4. "Атырау және Маңғыстау облыстары бойынша Атырау қаласындағы "Каспий" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Атырау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі мен "Маңғыстау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
5. "Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстары бойынша Шымкент қаласындағы "Оңтүстік" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Жамбыл облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі, "Қызылорда облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі мен "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
6. "Ақмола, Қостанай және Солтүстік Қазақстан облыстары бойынша Көкшетау қаласындағы "Солтүстік" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы Ақмола облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі, "Қостанай облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі мен "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
7. "Қарағанды облысы және Астана қаласы бойынша Қарағанды қаласындағы "Сарыарқа" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі, "Қарағанды облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі мен "Астана қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 жылғы (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.12.2016 № 778 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
6. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң көліктік бақылау саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысында:

4. Государственное учреждение «Межрегиональная инспекция транспортного контроля «Каспий» по Атырауской и Мангыстауской областям – в городе Атырау» путем разделения на государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Атырауской области» и государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Мангистауской области».
5. Государственное учреждение «Межрегиональная инспекция транспортного контроля «Оңтүстік» по Жамбылской, Кызылординской и Южно-Казахстанской областям – в городе Шымкенте» путем разделения на государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Жамбылской области», государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Кызылординской области» и государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Южно-Казахстанской области».
6. Государственное учреждение «Межрегиональная инспекция транспортного контроля «Солтүстік» по Акмолинской, Костанайской и Северо-Казахстанской областям – в городе Кокшетау» путем разделения на государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Акмолинской области», государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Костанайской области» и государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Северо-Казахстанской области».
7. Государственное учреждение «Межрегиональная инспекции транспортного контроля «Сарыарқа» по Карагандинской области и городу Астане – в городе Караганде» путем разделения на государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по Карагандинской области» и государственное учреждение «Инспекция транспортного контроля по городу Астане».
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016  № 887(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.12.2016  № 778(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан»:

1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
4) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
5) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
6) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
7) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
8) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
9) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
10) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
11) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
12) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
13) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
14) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi); 26.03.2014 N 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
1-қосымша

1) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
4) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
5) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
6) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
7) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
8) утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
9) утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
10) утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
11) утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
12) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
13) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
14) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828

Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
7-қосымша
Ескерту. 7-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
9-қосымша
Ескерту. 9-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 828 қаулысына
10-қосымша

Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Сноска. Приложение 4 утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Сноска. Приложение 5 утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Сноска. Приложение 6 утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Сноска. Приложение 7 утратило силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Сноска. Приложение 8 утратило силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828
Сноска. Приложение 9 утратило силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 828