"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 - 2016 жылдарға арналған кепілдік берілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 887 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 – 2016 жылдарға арналған кепілдік берілген трансферт туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 – 2016 жылдарға арналған кепілдік берілген трансферт туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдік берілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2014 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2015 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2016 жыл – 1 380 000 000 мың теңге.
2-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2013 – 2015 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2012 жылғы 20 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2012 ж., № 17, 113-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3-бап. Осы Заң 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 887
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2014 – 2016 годы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Проект
З А К О Н
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О гарантированном трансферте из Национального фонда
Республики Казахстан на 2014 – 2016 годы
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2014 – 2016 годы:
2014 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2015 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2016 год – 1 380 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан  от 20 ноября 2012 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2013-2015 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 113).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2014 года.
Президент
Республики Казахстан