Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 897 қаулысы
«Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы туралы» 2013 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 32-бабының 2 және 3-тармақтарын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық экономикалық палатасы» заңды тұлғалар бірлестігімен бірлесіп, өзге ұйымдық-құқықтық нысандағы «Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы» (бұдан әрі - Ұлттық кәсіпкерлер палатасы) коммерциялық емес ұйымы құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі:
1) «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық экономикалық палатасы» заңды тұлғалар бірлестігімен бірлесіп, Ұлттық кәсіпкерлер палатасының жарғысын бекітуді;
2) «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық экономикалық палатасы» заңды тұлғалар бірлестігімен бірлесіп, Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшелерін тағайындауды;
3) Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              С.Ахметов

Об образовании Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 897
В целях реализации пунктов 2 и 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2013 года «О Национальной палате предпринимателей Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать совместно с объединением юридических лиц «Национальная экономическая палата Казахстана «Союз «Атамекен» некоммерческую организацию в иной организационно-правовой форме «Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан» (далее - Национальная палата предпринимателей).
2. Министерству регионального развития Республики Казахстан обеспечить:
1) утверждение совместно с объединением юридических лиц «Национальная экономическая палата Казахстана «Союз «Атамекен» устава Национальной палаты предпринимателей;
2) назначение совместно с объединением юридических лиц «Национальная экономическая палата Казахстана «Союз «Атамекен» членов президиума Национальной палаты предпринимателей;
3) государственную регистрацию Национальной палаты предпринимателей в органах юстиции Республики Казахстан;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов