"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 930 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 212-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлім осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 930 қаулысына
қосымша
7-бөлім. Бюджеттік бағдарламалар
7.1. Бюджеттік бағдарламалар
Бюджеттік бағдарлама – 001 «Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету»
Сипаттама
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң орталық аппаратын, комитеттердi және аумақтық органдарды ұстау, АХАЖ бланкiлерiн дайындау, мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау, мемлекеттiк және ағылшын тiлдерiн оқыту, ақпараттық жүйелердi қамтамасыз ету, дамыту және пайдалану, есептеу техникасын жүйелi-техникалық қызмет ету, байланыс қызметiнiң төлемi, корпоративтi телекоммуникациялық желi, ағымдағы ғимараттарды, үй-жайларды, негiзгi құралдарды, ғимараттарды жөндеу, ғимараттарды, үй-жайларды жалдау, талдамалы зерттеулер жүргізу, мемлекеттік органдарды Қазақстан Республикасының НҚА деректер базасымен қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы НҚА мемлекеттік тізілімін жүргізу, мерзімді басылымдарда НҚА-ны ресми жариялау, ұлттық заңнаманы шетел тілдеріне аудару, ұлттық алдын алу тетігінің іс-шарасын жүзеге асыру, ҮЕҰ-ның мемлекеттік әлеуметтік тапсырысын жүзеге асыру, мемлекеттік органдардың қызметкерлерімен норма шығармашылығы қызметін жетілдіру мәселелері бойынша семинар-кеңестер өткізу, өзге де қызмет көрсетулер мен жұмыстар
бюджеттік бағдарлама түрi
мазмұнына байланысты
мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi жүзеге асыру және одан туындайтын мемлекеттiк қызметтердi көрсету
іске асыру тәсіліне байланысты
жеке
ағымдағы/ даму
ағымдағы
бюджеттік бағдарлама көрсеткiштерiнiң атауы
өлш. бірлігі
есептік кезең
жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Мемлекеттік органның қызмет етуін қамтамасыз ететін мемлекеттік мекемелердің саны (комитеттерді қоса алғанда)
саны
20
19
19
19
19
19
19
Мемлекеттік мекемелерді құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету
қолданушылар саны

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2013 года № 930
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95 «О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 212) следующее изменение:
в Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
раздел 7. «Бюджетные программы» изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2013 года № 930
Раздел 7. Бюджетные программы
7.1. Бюджетные программы
Бюджетная программа – 001 «Правовое обеспечение деятельности
государства»
Описание
Содержание центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан, комитетов и территориальных органов, изготовление бланков ЗАГС, повышение квалификации и переподготовка государственных служащих, обучение государственному и английскому языкам, сопровождение, развитие и эксплуатация информационных систем, системно-техническое обслуживание вычислительной техники, оплата услуг связи, в т.ч. корпоративная телекоммуникационная сеть, текущий ремонт зданий, помещений, основных средств, аренда зданий, помещений, проведение аналитических исследований, обеспечение государственных органов базой данных НПА Республики Казахстан, ведение Государственного реестра НПА Республики Казахстан, официальное опубликование НПА в печатном издании, перевод национального законодательства на иностранные языки, реализация мероприятий по осуществлению национального превентивного механизма, осуществление государственного социального заказа НПО, проведение семинаров–совещаний по вопросам совершенствования нормотворческой деятельности с сотрудниками государственных органов, прочие услуги и работы
вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
наименование показателей бюджетной программы
ед-ца
изм.
отчетный
период
плановый
период
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
количество государственных учреждений (включая комитеты), обеспечивающих функционирование государственного органа
к-во
20
19
19
19
19
19
19
обеспечение правовой информацией государственных органов
к-во пользователей