"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 979 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 78 038 553 мың теңге мөлшеріндегі сома:»;
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«4) мынадай әкімшілер бойынша 1 000 000 мың теңге сомасында республикалық әлеуметтік-мәдени объектілерге жөндеу жүргізуге аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне 527 268 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне 278 450 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 194 282 мың теңге;».
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 979
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
в пункте 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 78 038 553 тысяч тенге для перечисления:»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) на проведение ремонта социально-культурных республиканских объектов в сумме 1 000 000 тысяч тенге по следующим администраторам:
Министерству образования и науки Республики Казахстан - 527 268 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан - 278 450 тысяч тенге;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан - 194 282 тысячи тенге;».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов