"Қазақстан Республикасының Республикалық ұланының әскери қызметшілеріне қызметтік куәліктерін ресімдеу мен беру тәртібі жөніндегі нұсқаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 15 ақпандағы № 105 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қазандағы № 1049 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Республикалық ұланының әскери қызметшілеріне қызметтік куәліктерін ресімдеу мен беру тәртібі жөніндегі нұсқаманы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 15 ақпандағы № 105 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 февраля 1993 года № 105 "Об утверждении Инструкции о порядке оформления и выдачи служебных удостоверений военнослужащим Республиканской гвардии Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2013 года № 1049
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 февраля 1993 года № 105 «Об утверждении Инструкции о порядке оформления и выдачи служебных удостоверений военнослужащим Республиканской гвардии Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов