"Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 қазандағы № 1067 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       С. Ахметов
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
2. «Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 249 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2013 года № 1067
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О представителе Республики Казахстан
в Совете Евразийской экономической комиссии
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан Сагинтаева Бакытжана Абдировича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 24 января 2012 года № 249 «О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии».
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев