"Қазақстан Республикасының Ұлттық музей қоры туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 10 наурыздағы № 238 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1107 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Ұлттық музей қоры туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 10 наурыздағы № 238 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 года № 238 "Об утверждении Положения о Национальном музейном фонде Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1107
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 года № 238 «Об утверждении Положения о Национальном музейном фонде Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов