Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің мәселелері" туралы 2004 жылғы 24 қарашадағы № 1232 және "Ақпараттандыру саласындағы оператор туралы" 2010 жылғы 1 шілдедегі № 679 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1114 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 40 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.01.2016 № 40 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен;
2) «Ақпараттандыру саласындағы оператор туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 шілдедегі № 679 қаулысында(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 41, 365-құжат):
1-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«оларды дамытуға қатысу құқығымен ақпараттандыру саласындағы бірыңғай техникалық саясатты іске асыру мақсатында мемлекеттік органдардың инвестициялық жобаларын жоспарлауға, қалыптастыруға және талдауға қатысу;».
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2004 года № 1232 "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" и от 1 июля 2010 года № 679 "Об операторе в сфере информатизации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1114. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 40
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.01.2016 № 40 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2010 года № 679 «Об операторе в сфере информатизации» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 41, ст. 365):
абзац второй подпункта 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«участие в планировании, формировании и анализе инвестиционных проектов государственных органов в целях реализации единой технической политики в сфере информатизации, с правом участия в их развитии;».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов