"Қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін айқындау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 маусымдағы № 448 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 1128 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.06.2015 № 475 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін айқындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 маусымдағы № 448 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 18, 200-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін айқындау ережесінде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Нысаналы көрсеткіштер оларды әзірлеу процесінде айқындалған, бірақ Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің тиісті құжаттарында көзделген мерзімдерден аспайтын мерзімге белгіленеді.»;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«11. Қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткiштерi Қазақстан Республикасы Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттарында белгiленедi.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2007 года № 448 "Об утверждении Правил определения целевых показателей качества окружающей среды"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2013 года № 1128. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.06.2015 № 475 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан  от 1 июня 2007 года № 448 «Об утверждении Правил определения целевых показателей качества окружающей среды» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 18, ст. 200) следующие изменения:
в Правилах определения целевых показателей качества окружающей
среды, утвержденных указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Целевые показатели устанавливаются на срок, определяемый в процессе их разработки, но не более сроков, предусмотренных соответствующими документами Системы государственного планирования Республики Казахстан.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Целевые показатели качества окружающей среды устанавливаются в документах Системы государственного планирования Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                              С. Ахметов