Сыйға тарту шарты бойынша ғимаратты іргелес жер учаскесімен жеке меншіктен республикалық меншікке қабылдауға келісу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 қарашадағы № 1162 қаулысы
«Cыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазимпэкс» республикалық орталығы» акционерлік қоғамының Алматы қаласы, Сәтпаев көшесі, 7-үй мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,4194 га іргелес жер учаскесі бар, теңгерімдік құны 87 982 228,42 (сексен жеті миллион тоғыз жүз сексен екі мың екі жүз жиырма сегіз) теңге 42 тиын ғимаратты республикалық меншікке сыйға тарту шарты бойынша беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О согласии принять здание с прилегающим земельным участком из частной собственности в республиканскую по договору дарения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2013 года № 1162
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 «Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением акционерного общества «Республиканский центр «Казимпэкс» о передаче в республиканскую собственность здания с прилегающим земельным участком, общей площадью 0,4194 га, расположенным по адресу: город Алматы улица Сатпаева, дом 7, балансовой стоимостью 87 982 228,42 (восемьдесят семь миллионов девятьсот восемьдесят две тысячи двести двадцать восемь) тенге 42 тиын по договору дарения.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов