"Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі № 1605 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 қарашадағы № 1165 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Оңтүстік» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі № 1605 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы «Оңтүстік» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан
Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі № 1605
Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
«Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы» 2011 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Оңтүстік» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі № 1605 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 28, 344-құжат; 2008 ж., № 41, 455-құжат; 2013 ж., № 7, 148-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген «Оңтүстік» арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«4. АЭА аумағындағы қызметтің басым түрлері:
1) киімнен басқа, дайын тоқыма өнімдерінің өндірісі;
2) өзге де тоқылған және тоқыма бұйымдарының өндірісі;
3) теріден және былғарыдан тігілген киімді қоспағанда, киім өндірісі;
4) иіру, тоқыма және өңдеу өндірісі;
5) киімді қоспағанда, тоқылмаған бұйымдар өндірісі;
6) кілем және кілем бұйымдарының өндірісі;
7) ағаш массасы мен целлюлоза өндірісі;
8) қағаз және қатырма қағаз өндірісі;
9) былғары илеуді және өңдеуді, теріні өңдеуді және бояуды қоспағанда, былғары өнімдерінің өндірісі;
10) жазу қағаздары бұйымдарының өндірісі болып табылады.».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605 "О создании специальной экономической зоны "Оңтүстiк"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2013 года № 1165
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605 «О создании специальной экономической зоны «Оңтүстiк».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 6 июля 2005 года № 1605 «О создании специальной
экономической зоны «Оңтүстiк»
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2011 года «О специальных экономических зонах в Республике Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605 «О создании специальной экономической зоны «Оңтүстiк» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 28, ст. 344; 2008 г., № 41, ст. 455; 2013 г., № 7, ст. 148) следующее изменение:
в Положении о специальной экономической зоне «Оңтүстiк», утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Приоритетными видами деятельности на территории СЭЗ являются:
1) производство готовых текстильных изделий, кроме одежды;
2) производство прочих вязаных и трикотажных изделий;
3) производство одежды, за исключением одежды из меха и кожи;
4) прядильное, ткацкое и отделочное производство;
5) производство нетканых изделий, за исключением одежды;
6) производство ковров и ковровых изделий;
7) производство древесной массы и целлюлозы;
8) производство бумаги и картона;
9) производство кожаной продукции, за исключением дубления и выделки кожи, выделки и окрашивания меха;
10) производство писчебумажных изделий.».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев