"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 1179 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген I бөлімде:
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген функционалдық топта:
234 «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі» деген әкімші бойынша:
034 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» деген бағдарламада:
005 «Топтық су құбырлары» деген кіші бағдарламада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Ішкі көздер есебінен»:
мына:
«
Ақмола облысы
4 449 071
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысы
3 328 907
»;
мына:
«
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
2 910 652
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
1 790 488
»;
мына:
«
Қарағанды облысы
2 808 530
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысы
2 613 694
»;
мына:
«
Қарағанды облысының Балқаш қаласындағы Төменгі-Тоқырау мекенінен су тарту құрылыстарын қайта құру
112 634
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысының Балқаш қаласындағы Төменгі-Тоқырау мекенінен су тарту құрылыстарын қайта құру
0
»;
мына:
«
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
1 292 462
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
1 210 260
»;
мына:
«
Солтүстік Қазақстан облысы
5 108 019
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Солтүстік Қазақстан облысы
4 608 019
»;
мына:
«
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
3 282 418
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
2 782 418
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 839 420
деген жолдағы «3 839 420» деген сандар «5 654 420» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданындағы Шардара су қоймасының Арнасай бөгетінің гидротехникалық құрылыстарының кешенін қайта жаңарту (IV кезек)

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2013 года № 1179
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы» следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I «Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
по администратору 234 «Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан»:
в программе 034 «Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений»:
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
в абзац первый внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется:
строку:
«
Акмолинская область
4 449 071
»
изложить в следующей редакции:
«
Акмолинская область
3 328 907
»;
строку:
«
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
2 910 652
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
1 790 488
»;
строку:
«
Карагандинская область
2 808 530
»
изложить в следующей редакции:
«
Карагандинская область
2 613 694
»;
строку:
«
Реконструкция водозаборных сооружений Нижне-Токрауского месторождения города Балхаш Карагандинской области
112 634
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция водозаборных сооружений Нижне-Токрауского месторождения города Балхаш Карагандинской области
0
»;
строку:
«
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
1 292 462
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
1 210 260
»;
строку:
«
Северо-Казахстанская область
5 108 019
»
изложить в следующей редакции:
«
Северо-Казахстанская область
4 608 019
»;
строку:
«
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
3 282 418
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
2 782 418
»;
в строке:
«
Южно-Казахстанская область
3 839 420
цифры «3 839 420» заменить цифрами «5 654 420»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области, (IV-очередь)

1 815 000
».
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

1 815 000
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов