"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 қарашадағы № 1200 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген бөлімде:
12 «Көлік және коммуникация» деген функционалдық топта:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі» деген әкімші бойынша:
002 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген бағдарламада:
005 «Ішкі қаржыландыру көздерінен» деген кіші бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Павлодар, Семей қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (Қытай Халық Республикасына шығу)» автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары» деген жолдағы «5 636 520» деген сандар «5 783 020» деген сандармен ауыстырылсын;
«Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл» автожолы бойынша «Щучье - Көкшетау - Петропавл - Ресей Федерациясы шекарасы» учаскесінде қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары» деген жолдағы «6 000 000» деген сандар «5 853 500» деген сандармен ауыстырылсын;
«Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға қарай) - Шымкент» автожолының «Ресей Федерациясы - Орал - Ақтөбе» учаскесі мен Ақтөбе қаласының айналма жолының құрылысын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары» деген жолдағы «4 400 000» деген сандар «4 445 660» деген сандармен ауыстырылсын;
«Орал - Каменка - РФ шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары» деген жолдағы «100 000» деген сандар «54 340» деген сандармен ауыстырылсын;
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
12 «Көлік және коммуникация» деген функционалдық топта:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі» деген әкімші бойынша:
028 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Алматы облысы» деген кіші бөлімдегі «1 479 496» деген сандар «679 396» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 1200
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п. 2.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
по администратору 215 «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
в программе 002 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»:
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
в графе «2013 год»:
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автомобильной дороге «граница Российской Федерации (на Омск) – Майкапшагай (выход на Китайскую Народную Республику), через города Павлодар, Семипалатинск» цифры «5 636 520» заменить цифрами «5 783 020»;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге «Астана – Петропавловск, через город Кокшетау» на участке «Щучинск – Кокшетау – Петропавловск – граница Российской Федерации» цифры «6 000 000» заменить цифрами «5 853 500»;
в строке «Реконструкция автодороги «граница Российской Федерации (на Самару) – Шымкент, через г. Уральск, Актобе, Кызылорду» на участке «граница Российской Федерации – Уральск – Актобе» и строительство обхода города Актобе» цифры «4 400 000» заменить цифрами «4 445 660»;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Уральск – Каменка – гр. РФ.» цифры «100 000» заменить цифрами «54 340»;
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
по администратору 215 «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
в программе 028 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры»:
в графе «2013 год»:
в подразделе «Алматинская область» цифры «1 479 496» заменить цифрами «679 396»;

«Атырау облысы» деген кіші бөлімдегі «3 000 000» деген сандар «2 989 626» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген кіші бөлімдегі «820 420» деген сандар «728 468» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы» деген кіші бөлімдегі «1 030 824» сандар «1 014 810» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген кіші бөлімдегі «23 135 751» деген сандар «24 054 191» деген сандармен ауыстырылсын;
«V. Ұлттық Қордан алынған нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
12 «Көлік және коммуникация» деген функционалдық топта:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі» деген әкімші бойынша:
002 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген бағдарламада:
005 «Ішкі қаржыландыру көздері есебінен» деген кіші бағдарламада:
мына:
«
Өзгелер
25 500 000
»
деген жолдан кейін мынадай жолдармен толықтырылсын;
«
«Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы» Орталық – Оңтүстік дәлізі бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 700 000
«Астана – Павлодар – Қалбатау - Өскемен» Орталық – Шығыс дәлізі бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
13 800 000
»;
көрсетілген қаулыға 15-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 42-қосымшаның 7-бағанында:
реттік нөмірі 91-жолдағы «31 484 390» деген сандар «32 348 884» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 92-жолдағы «6 700 897» деген сандар «7 124 971» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 11 қарашадағы
№ 1200 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
15-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын
және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

в подразделе «Атырауская область» цифры «3 000 000» заменить цифрами «2 989 626»;
в подразделе «Карагандинская область» цифры «820 420» заменить цифрами «728 468»;
в подразделе «Павлодарская область» цифры «1 030 824» заменить цифрами «1 014 810»;
в подразделе «Город Астана» цифры «23 135 751» заменить цифрами «24 054 191»;
в разделе «V. Целевые трансферты на развитие из Национального фонда»:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
по администратору 215 «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
в программе 002 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»:
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
после строки:
«
Прочие
25 500 000
»
дополнить строками:
«
«Реконструкция и проектно-изыскательские работы по коридору Центр-Юг «Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы»
11 700 000
«Реконструкция и проектно-изыскательские работы по коридору Центр-Восток «Астана – Павлодар – Калбатау – Усть-Каменогорск»
13 800 000
»;
приложение 15 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в графе 7 приложения 42 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 91, цифры «31 484 390» заменить цифрами «32 348 884»;
в строке, порядковый номер 92, цифры «6 700 897» заменить цифрами «7 124 971».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2013 года № 1200
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог
областного, районного значения и улиц населенных пунктов
№ п/п
Наименование областей
Сумма,
тыс. тенге
Всего