"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1216 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
12-тармақта:
3)40) тармақшалар алынып тасталсын;
88) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«88) Қазақстан Республикасындағы есірткі ахуалының жай-күйін және даму үрдісін талдауды жүзеге асырады;»;
мынадай мазмұндағы 88-1) тармақшамен толықтырылсын:
«нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі өңірлік комиссиялардың қызметін үйлестіреді;»;
89) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«89) мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, есiрткi құралдарының, психотроптық заттардын, прекурсорлардың айналымын және олардың заңсыз айналымына әрі терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл саласындағы мемлекеттiк саясатты әзiрлеуге және iске асыруға қатысады;»;
154) тармақша алынып тасталсын;
19-1-тармақтың 13) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1216
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) следующие изменения и дополнение:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 12:
подпункты 3)40) исключить;
подпункт 88) изложить в следующей редакции:
«88) осуществляет анализ состояния и тенденции развития наркоситуации в Республике Казахстан;»;
дополнить подпунктом 88-1) следующего содержания:
«88-1) координирует деятельность региональных комиссий по борьбе с наркоманией и наркобизнесом;»;
подпункт 89) изложить в следующей редакции:
«89) участвует в разработке и реализации совместно с государственными органами государственной политики в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ, прекурсоров и противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими;»;
подпункт 154) исключить;
подпункт 13) пункта 19-1 исключить;
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       C. Ахметов