"Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2013 жылғы Алматы қаласындағы (Қазақстан Республикасы) жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы 3-Еуразиялық спорт ойындарына, 2014 жылғы Сочидегі (Ресей Федерациясы) XXII қысқы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына, 2014 жылғы Инчеондағы (Корей Республикасы) 17-жазғы Азия ойындарына, 2016 жылғы Рио-де-Жанейродағы (Бразилия Республикасы) ХХХІ жазғы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына және 2017 жылғы Саппородағы (Жапония) 8-қысқы Азия ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 578 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 14 қарашадағы № 1229 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2013 жылғы Алматы қаласындағы (Қазақстан Республикасы) жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы З-Еуразиялық спорт ойындарына, 2014 жылғы Сочидегі (Ресей Федерациясы) XXII қысқы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына, 2014 жылғы Инчеондағы (Корей Республикасы) 17-жазғы Азия ойындарына, 2016 жылғы Рио-де-Жанейродағы (Бразилия Республикасы) XXXI жазғы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына және 2017 жылғы Саппородағы (Жапония) 8-қысқы Азия ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 578 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2013 жылғы Алматы қаласындағы (Қазақстан Республикасы) жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы З-Еуразиялық спорт ойындарына, 2014 жылғы Сочидегі (Ресей Федерациясы) XXII қысқы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына, 2014 жылғы Инчеондағы (Корей Республикасы) 17-жазғы Азия ойындарына, 2016 жылғы Рио-де-Жанейродағы (Бразилия Республикасы) XXXI жазғы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына және 2017 жылғы Саппородағы (Жапония) 8-қысқы Азия ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына мыналар енгізілсін:
Сәрінжіпов                - Қазақстан Республикасының Білім және
Аслан Бәкенұлы              ғылым министрі
Қырықбаев                 - Қазақстан Республикасы Спорт және
Полат Наурызбайұлы          дене шынықтыру істері агенттігінің
«Ұлттық штаттық командалар және спорт
резерві дирекциясы» республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
директоры
көрсетілген құрамнан: Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұлов, Қайыргелді Масығұтұлы Жанпейісов шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 578 "О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных 3-х Евразийских спортивных играх среди юношей и девушек 2013 года в городе Алматы (Республика Казахстан), XXII зимних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2014 года в Cочи (Российская Федерация), 17-х летних Азиатских играх 2014 года в Инчеон (Республика Корея), XXXI летних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2016 года в Рио-де-Жанейро (Республика Бразилия) и 8-х зимних Азиатских играх 2017 года в Саппоро (Япония)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2013 года № 1229
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 578 «О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных 3-х Евразийских спортивных играх среди юношей и девушек 2013 года в городе Алматы (Республика Казахстан), XXII зимних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2014 года в Cочи (Российская Федерация), 17-х летних Азиатских играх 2014 года в Инчеон (Республика Корея), XXXI летних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2016 года в Рио-де-Жанейро (Республика Бразилия) и 8-х зимних Азиатских играх 2017 года в Саппоро (Япония)» следующие изменения:
в состав Организационного комитета по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных 3-х Евразийских спортивных играх среди юношей и девушек 2013 года в городе Алматы (Республика Казахстан), XXII зимних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2014 года в Cочи (Российская Федерация), 17-х летних Азиатских играх 2014 года в Инчеон (Республика Корея), XXXI летних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2016 года в Рио-де-Жанейро (Республика Бразилия) и 8-х зимних Азиатских играх 2017 года в Саппоро (Япония), утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Саринжипова Аслана Бакеновича
-
Министра образования и науки Республики Казахстан
Кыркбаева
Полата Наурызбаевича
-
директора Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция штатных национальных команд и спортивного резерва» Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры;
вывести из указанного состава: Жумагулова Бакытжана Турсыновича, Жанпеисова Каиргельды Масыгутовича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов