"Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге конкурстар өткізу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1263 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1277 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 630 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 630 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге конкурстар өткізу жөнінде комиссия ҚҰРУ туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1263 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 36-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге арналған конкурстарды өткізу жөніндегі комиссияның көмірсутек шикізаты мәселелері бойынша құрамына мыналар енгізілсін:
Қарабалин                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Ұзақбай Сүлейменұлы          газ министрі, төраға
Ақшолақов                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Болат Оралұлы                газ вице-министрі, төрағаның орынбасары
Нұрабаев                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Базарбай Қанайұлы            жаңа технологиялар министрлігі Геология
және жер қойнауын пайдалану комитетінің
төрағасы
Тәутеев                    - Қазақстан Республикасы Қоршаған орта
Әуесбек Зпашұлы              және су ресурстары министрлігінің
Экологиялық реттеу және бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Такиев                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәди Төкешұлы                бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Салық және кеден саясаты департаментінің
директоры
Жолдыбай                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Мақсат Орынбекұлы            министрлігінің Мемлекеттің мүліктік
құқықтарын қорғау департаментінің
директоры;
көрсетілген құрамнан: Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев, Қанатбек Бейсенбекұлы Сафинов, Болат Сұлтанұлы Өжкенов, Сүйіндік Мырзахметұлы Төрекелдиев, Бақыт Қалмырзаұлы Жақсыбаев, Әлия Өмірбекқызы Есенбаева шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1263 "О создании Комиссии по проведению конкурсов на предоставление права недропользования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1277. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 630
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1263 «О создании Комиссии по проведению конкурсов на предоставление права недропользования» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 36) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по проведению конкурсов на предоставление права недропользования по вопросам углеводородного сырья:
Карабалина
Узакбая Сулейменовича
Министра нефти и газа Республики Казахстан, председателем
Акчулакова
Булата Ураловича
вице-министра нефти и газа Республики Казахстан, заместителем председателя
Нурабаева
Базарбая Канаевича
председателя Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Таутеева
Ауесбека Зпашевича
заместителя председателя Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Такиева
Мади Токешевича
директора Департамента налоговой и таможенной политики Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Жолдыбая
Максата Орынбекулы
директора Департамента защиты государственного имущественного права Министерства юстиции Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Мынбаева Сауата Мухаметбаевича, Сафинова Канатбека Бейсенбековича, Ужкенова Булата Султановича, Турекельдиева Суюндика Мырзакельдиевича, Жаксыбаева Бахыта Калмырзаевича, Есенбаеву Алию Омирбековну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов