"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1293 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
8 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» функционалдық тобында:
696 «Қазақстан Республикасының Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі» әкімшісі бойынша:
011 «Спорт саласындағы бюджеттік инвестициялар» бағдарламасында:
100 «Спорт объектілерін салу және реконструкциялау» кіші бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Ақмола облысы» деген жолдағы «3000000» деген сандар «1150000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы Щучинск қаласындағы шаңғы спортының республикалық базасын салу (I және II кезек)» деген жолдағы «3000000» деген сандар «1150000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысы» деген жолдағы «2500000» деген сандар «3500000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысындағы республикалық олимпиадалық даярлық базасын салу» деген жолдағы «2500000» деген сандар «3500000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген жолдағы «2500000» деген сандар «3350000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласында көп функционалды «Олимпиадалық даярлау орталығы» спорттық кешенін салу (сыртқы инженерлік желісіз)» деген жолдағы «2500000» деген сандар «3350000» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1293
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 8 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
по администратору 696 «Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры»:
в программе 011 «Бюджетные инвестиции в области спорта»:
в подпрограмме 100 «Строительство и реконструкция объектов спорта»:
в графе «2013 год»:
в строке «Акмолинская область» цифры «3000000» заменить цифрами «1150000»;
в строке «Строительство республиканской базы лыжного спорта в городе Щучинске Акмолинской области (I и II очереди)» цифры «3000000» заменить цифрами «1150000»;
в строке «Алматинская область» цифры «2500000» заменить цифрами «3500000»;
в строке «Строительство республиканской базы олимпийской подготовки в Алматинской области» цифры «2500000» заменить цифрами «3500000»;
в строке «город Астана» цифры «2500000» заменить цифрами «3350000»;
в строке «Строительство многофункционального спортивного комплекса «Центр олимпийской подготовки» в городе Астане (без наружных инженерных сетей)» цифры «2500000» заменить цифрами «3350000».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов