Мемлекеттiк астық ресурстарына жеткiзiлетiн астықтың сатып алу бағасын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 1326 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 1277 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.12.05 № 1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Астық туралы» 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
1) мемлекеттiк сатылатын астық ресурстары үшiн:
ҚР СТ 1046-2008 (2 кесте - техникалық талаптар) 3-сыныпты жұмсақ бидайдың (Triticum aestivum L.) бiр тоннасына 28000 (жиырма сегіз мың) теңге (ҚҚС төлушілер үшін) және 25000 (жиырма бес мың) теңге (ҚҚС төлемеушілер үшін) мөлшерінде;
2) мемлекеттiк жемдiк астық ресурстары үшiн:
ГОСТ 28672-90 2-сыныпты арпаның бір тоннасына 20000 (жиырма мың) теңге көлемінде (ҚҚС төлеушілер үшін) және бір тоннаға 17857 (он жеті мың сегіз жүз елу жеті) теңге (ҚҚС төлемеушілерге) мөлшерiнде;
3) мемлекеттiк тұқым ресурстары үшiн:
осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаздық жұмсақ бидай және арпа тұқымдарының репродукциялары мен егiс стандартының сыныптары бойынша сатып алу бағасы белгіленсін.
2. «Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қазандағы № 1250 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 72-73, ст. 1054-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 1326 қаулысына
қосымша
Жаздық жұмсақ бидайдың және арпаның сорттық
тұқымдарын сатып алу бағасы
(1 тоннаға теңге)
Дақылдың атауы
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1-сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
Бидай

Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2013 года № 1326. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 1277
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2014 № 1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года «О зерне» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить закупочные цены:
1) для государственных реализационных ресурсов зерна:
на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 3 класса СТ РК 1046-2008 (таблица 2 – технические требования) в размере 28000 (двадцать восемь тысяч) тенге за одну тонну (для плательщиков НДС) и 25000 (двадцать пять тысяч) тенге за одну тонну (для неплательщиков НДС);
2) для государственных ресурсов фуражного зерна:
на ячмень 2 класса ГОСТ 28672-90 в размере 20000 (двадцать тысяч) тенге за одну тонну (для плательщиков НДС) и 17857 (семнадцать тысяч восемьсот пятьдесят семь) тенге за одну тонну (для неплательщиков НДС);
3) для государственных ресурсов семян:
на семена пшеницы мягкой яровой и ячменя по репродукциям и классам посевного стандарта согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2012 года № 1250 «Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 72-73, ст. 1054).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2013 года № 1326
Закупочные цены
на сортовые семена мягкой яровой пшеницы
и ячменя (тенге за тонну)
Наименование
культуры
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
Пшеница