Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасы аумағында орналасқан ракеталық шабуылды ескерту Балхаш Торабы жүйесін ұстау және пайдалану тәртібі туралы келісімнің күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1328 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1994 жылғы 14 желтоқсанда Мәскеу қаласында жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасы аумағында орналасқан ракеталық шабуылды ескерту Балхаш Торабы жүйесін ұстау және пайдалану тәртібі туралы келісімнің қолданылу мерзімі 2014 жылғы 14 желтоқсанда өткеннен кейін оның қолданысы тоқтатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Ресей Федерациясының Үкіметін Қазақстан Республикасы Үкіметінің:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген Келісімнің қолданысын тоқтату;
2) Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан зымыран шабуылы туралы ескерту жүйесінің Балқаш торабын ұстау және пайдалану мәселесі жөнінде жаңа Келісім әзірлеу ниеті туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О денонсации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке содержания и использования Узла Балхаш системы предупреждения о ракетном нападении, расположенного на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1328
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Денонсировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке содержания и использования Узла Балхаш системы предупреждения о ракетном нападении, расположенного на территории Республики Казахстан, совершенное 14 декабря 1994 года в городе Москве, по истечении срока его действия 14 декабря 2014 года.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Правительство Российской Федерации о намерении Правительства Республики Казахстан:
1) денонсировать Соглашение, указанное в пункте 1 настоящего постановления;
2) разработать новое Соглашение по вопросу содержания и использования Узла Балхаш системы предупреждения о ракетном нападении, расположенного на территории Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов