"Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 1387 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1387 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 1004 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту
жөнінде ұсыныстар әзірлейтін комиссияның құрамы
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға
Әбдіқалықова
Гүлшара Наушақызы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Ақышев
Данияр Талғатұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Әбілқасымова
Мәдина Ерасылқызы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы
Досаев
Ерболат Асқарбекұлы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі
Дүйсенова
Тамара Босымбекқызы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Жәмішев
Болат Бидахметұлы
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі
Смайылов
Әлихан Асханұлы
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің төрағасы
Ақпомбаев
Иманжүсіп Латкенұлы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары
Жақыпова
Светлана Қабыкенқызы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Күреңбеков
Амантай Жанкеұлы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Бахмутова Елена
Леонидовна
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Испанов
Ілияс Сапарбекұлы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің басшысы
Үмбетәлиев Мәди
Тоқтарұлы
"Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамының вице-президенті (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2013 года № 1387. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 декабря 2013 года № 1387
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 сентября 2011 года № 1004
Состав
Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию
пенсионной системы Республики Казахстан
Султанов
Бахыт Турлыханович
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, председатель
Абдыкаликова
Гульшара Наушаевна
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя
Акишев
Данияр Талгатович
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарь
Досаев
Ерболат Аскарбекович
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Дуйсенова
Тамара Босымбековна
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Жамишев
Болат Бидахметович
Министр регионального развития Республики Казахстан
Смаилов
Алихан Асханович
Председатель Агентства Республики Казахстан по статистике
Акпомбаев
Иманжусуп Латкенович
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
Жакупова
Светлана Кабыкеновна
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Куренбеков
Амантай Жанкеевич
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
Бахмутова
Елена Леонидовна
заместитель председателя правления акционерного общества "Фонд народного благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
Испанов
Ильяс Сапарбекович
руководитель Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан
Умбеталиев
Мади Тохтарович
вице-президент акционерного общества "Институт экономических исследований" (по согласованию)