Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Азаматтық авиацияның авиациялық техникасына техникалық қызмет көрсететін және оны жөндейтін ұйымды сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 440 және "Азаматтық авиация саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 1195 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1432 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 941 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.11.2015 № 941 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Азаматтық авиацияның авиациялық техникасына техникалық қызмет көрсететін және оны жөндейтін ұйымды сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 440 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 34, 412-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтық авиацияның авиациялық техникасына техникалық қызмет көрсететін және оны жөндейтін ұйымды сертификаттау және сертификат беру қағидасында:
7-тармақта:
6) тармақша алынып тасталсын;
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«7) авиациялық техникаға техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі ұйым (бұдан әрі – АТ ТҚ және Ж) – авиациялық техникаға техникалық қызмет көрсетуді және (немесе) жөндеуді жүзеге асыратын және авиациялық техникаға техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі ұйымның қолданыстағы сертификаты бар заңды тұлға немесе заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесі»;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«10. Азаматтық авиация саласындағы уәкілетті орган өтінімді алдын ала бағалауды жүргізеді және өтінім берушіге осы Қағидаға 4-қосымшаға сәйкес өтінім бойынша шешімді хабарлайды. Өтінімді алдын ала бағалау құжаттарда ұсынылған рәсімдермен, практикамен және әдістермен жалпы танысуды және олардың сертификаттық талаптарға сәйкестігін тексеруді қамтиды.»;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«15. Сертификаттық тексеру мерзімі өтінім уәкілетті органға келіп түскен күннен бастап күнтізбелік отыз күннен аспайды. Қосымша зерделеу немесе тексеру қажет болған жағдайларда, қарау мерзімі күнтізбелік отыз күннен аспайтын мерзімге ұзартылуы мүмкін, бұл туралы қарау мерзімін ұзарту туралы шешім қабылданған сәттен бастап күнтізбелік үш күн ішінде өтінім берушіге хабарланады.»;
16-тармақ алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 440 "Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата организации по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники гражданской авиации" и от 13 сентября 2012 года 1195 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере гражданской авиации" и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1432. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года № 941
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.11.2015 № 941 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п. 3.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 440 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата организации по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники гражданской авиации» (САПП Республики Казахстан 2011 г., № 34, ст. 412):
в Правилах сертификации и выдачи сертификата организации техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники гражданской авиации, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 7:
подпункт 6) исключить;
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«7) организация по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники (далее – организация по ТО и Р АТ) – юридическое лицо или структурное подразделение юридического лица, осуществляющее техническое обслуживание и (или) ремонт авиационной техники и имеющее действующий сертификат организации по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники;»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Уполномоченный орган в сфере гражданской авиации проводит предварительную оценку заявки и сообщает заявителю решение по заявке согласно приложению 4 к настоящим Правилам. Предварительная оценка заявки включает в себя общее ознакомление с процедурами, практикой и методами, представленными в документах и проверку их на соответствие сертификационным требованиям.»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«15. Срок сертификационного обследования не превышает тридцати календарных дней со дня поступления заявки в уполномоченный орган. В тех случаях, когда необходимо проведение дополнительного изучения или проверки, срок рассмотрения может быть продлен не более чем на тридцать календарных дней, о чем сообщается заявителю в течение трех календарных дней с момента принятия решения о продлении срока рассмотрения.»;
пункт 16 исключить;

мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
«19-1. Азаматтық авиация саласындағы сертификаттау үшін «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексінде (Салық кодексі) айқындалатын тәртіппен және мөлшерде алым алынады. Азаматтық авиация саласындағы сертификаттау көрсетілген алым мемлекеттік бюджетке төленгеннен кейін жүзеге асырылады.»;
көрсетілген Қағидаға 3-қосымшада:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің* немесе анықтаманың көшірмесі.
Ескертпе: *«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылға 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.»;
4 және 6-тармақтар алынып тасталсын;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«15. Мәлімделген іс-қимыл саласындағы АТ ТҚ және Ж жөніндегі жұмысты жүзеге асыруға негіз болатын құжаттар тізбесі.»;
22 және 23-тармақтар алынып тасталсын;
2425 және 26-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«24. Ұйым шарт бойынша АТ ТҚ және Ж бойынша қызмет көрсететін азаматтық әуе кемелерін пайдаланушылар тізімі.
25. Шарттар бойынша қосалқы мердігер ұйымдардың тізбесі.
26. Азаматтық авиация саласындағы сертификаттау үшін алымның төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі.»;
көрсетілген 3-қосымшаға ескертпе алынып тасталсын;
Азаматтық авиацияның авиациялық техникасына техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі ұйымның сертификатын алуға арналған өтінімге қоса берілетін құжаттардың тізбесіне қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Қағидаға 6-қосымша алынып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2014 № 400 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.04.2014 № 400 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының 1-тармағының 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1) тармақшасының он екінші, он үшінші және жиырма бесінші абзацтарын, 2) тармақшасының бесінші, алтыншы, он тоғызыншы және жиырмасыншы абзацтарын қоспағанда, осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1432 қаулысына
1-қосымша
Азаматтық авиацияның
авиациялық техникасына
техникалық қызмет көрсету және
жөндеу жөніндегі ұйымның
сертификатын алуға арналған
өтінімге қоса берілетін
құжаттардың тізбесіне
қосымша
Авиациялық техникаға техникалық қызмет көрсету және оны жөндеу
ұйымының қызметі бойынша нұсқау

дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
«19-1. За сертификацию в сфере гражданской авиации взимается сбор в порядке и размерах, определяемых Кодексом Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс). Сертификация в сфере гражданской авиации осуществляется после уплаты в государственный бюджет указанного сбора.»;
в приложении 3 к указанным Правилам:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Копии свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица.
Примечание: *свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица;»;
пункты 4 и 6 исключить;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«15. Перечень документов, в соответствии с которыми осуществляется работа по ТО и Р АТ в заявленной области действия.»;
пункты 22 и 23, исключить;
пункты 2425 и 26 изложить в следующей редакции:
«24. Список эксплуатантов гражданских воздушных судов, которым организация по ТО и Р АТ оказывает услуги по договорам.
25. Перечень субподрядных организаций по договорам.
26. Копия документа, подтверждающего уплату сбора за сертификацию в сфере гражданской авиации.»;
примечание к указанному приложению 3 исключить;
Приложение к перечню документов, прилагаемых к заявке на получение сертификата организации по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники гражданской авиации изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 6 к указанным Правилам исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2014 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев двенадцатого, тринадцатого и двадцать пятого подпункта 1) и абзацев пятого, шестого, девятнадцатого и двадцатого подпункта 2) пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2013 года № 1432
Приложение
к перечню документов,
прилагаемых к заявке на
получение сертификата
организации по техническому
обслуживанию и ремонту
авиационной техники
гражданской авиации
Руководство
по деятельности организации по техническому
обслуживанию и ремонту авиационной техники

1. Кіріспе
1) Мазмұны;
2) Тақырыбы және саласы;
3) Қолданыстағы парақ тізбесі;
4) Ревизия/толықтырулар тізбесі;
5) Тарату парағы;
6) Пайдаланылатын қысқартулар.
2. Басқарма
1) Жауапты басшының өтініші;
2) Қауіпсіздік және сапа саясаты;
3) Басқару персоналы;
4) Басқару персоналының лауазымды адамдарының құқықтары мен міндеттері;
5) Ұйымды басқару құрылымы;
6) Рұқсат ететін персонал тізілімі;
7) Ұйым жұмысшылары құрамының сипаты;
8) Сертификатта көрсетілген ұйымдар мекенжайларының әрқайсысында орналасқан өндірістік қуаттардың жалпы сипаты;
9) Техникалық қызмет көрсету бойынша (әуе кемелеріне және құрауыштарына) орындалатын жұмыс көлемі;
10) Ұйымдағы өзгерістер туралы азаматтық авиация саласындағы уәкілетті органды хабардар ету рәсімі;
11) Нұсқауға өзгерістер енгізу рәсімдері.
3. Техникалық қызмет көрсету жөніндегі рәсімдер
1) Өнім берушілерді бағалау және қосалқы мердігерді қадағалау рәсімдері;
2) Сыртқы өнім берушілерден әкелінетін ӘК құрауыштары мен материалдарын қабылдау және тексеру;
3) АТ техникалық қызмет көрсетуге арналған құрауыштар мен материалдарды сақтау, таңбалау және беру;
4) Құралдар мен жабдықтарды қабылдау;
5) Құралдар мен жабдықтарды калибрлеу;
6) Персоналдың баламалы құралдар мен жабдықтарды қоса алғанда, құралдар мен жабдықтарды пайдалануы;
7) Техникалық қызмет көрсету объектілерінде тазалық сақтау нормалары;
8) Техникалық қызмет көрсету бойынша нұсқаулықтар және олардың ӘК/ӘК құрауыштарын шығарушылардың нұсқаулықтарына сәйкестігі, жаңартылуын және техникалық персонал үшін олардың болуын қоса алғанда;
9) Жөндеу бойынша рәсімдер;
10) Пайдаланушының ӘК техникалық қызмет көрсету жөніндегі бағдарламаға сәйкес келуі;
11) Ұшуға жарамдылық директиваларын орындау рәсімдері;
12) Міндетті емес түрлендіруді орындау рәсімі;
13) Техникалық қызмет көрсету бойынша пайдаланылатын құжаттар және оларды толтыру;
14) Техникалық қызмет көрсету жазбаларын бақылау (деректерді есепке алу);
15) Базалық техникалық қызмет көрсетуді жүргізу барысында анықталған ақауларды жою;
16) Техникалық қызмет көрсетуден кейін пайдалануға қайта енгізу рәсімі;
17) Пайдаланушының құжаттамасындағы жазбалар;
18) Ақаулар жөнінде құзыретті пайдаланушыға/үлгі сертификатын ұстаушыға хабарлау;
19) ӘК жарамсыз құрауыштарын қоймаға қайтару;
20) Сыртқы өнім берушілердің ақаулы құрауыштары бойынша іс-қимыл;
21) Электронды түрде сақталатын есептік деректерді бақылау;
22) Техникалық қызмет көрсету бойынша жоспарланған жұмысқа қарасты адам-сағатты жоспарлауды бақылау;
23) Техникалық қызмет көрсетудегі қиын жұмыстарды бақылау;
24) Техникалық қызмет көрсету жөніндегі ерекше жұмыстарды жүргізу жөніндегі рәсім бойынша мындай ақпарат:
қозғалтқыштарды сынау рәсімдері;
ӘК герметикасын тексеру рәсімдері;
ӘК сүйрету рәсімдері;
ӘК жүргізу бойынша рәсімдер;
құрауыштар мен материалдарды жою;

1. Введение
1) Содержание;
2) Предмет и область;
3) Перечень действующих страниц;
4) Перечень ревизий/дополнений;
5) Лист рассылки;
6) Используемые сокращения.
2. Управление
1) Заявление ответственного руководителя;
2) Политика по безопасности и качеству;
3) Управленческий персонал;
4) Права и обязанности должностных лиц управленческого персонала;
5) Структура управления организацией;
6) Реестр допускающего персонала;
7) Описание состава работников организации;
8) Общее описание производственных мощностей, расположенных по каждому из адресов организации, указанных в сертификате;
9) Объем выполняемых работ по техническому обслуживанию (воздушных судов и компонентов);
10) Процедура уведомления уполномоченного органа в сфере гражданской авиации об изменениях в организации;
11) Процедуры внесения изменений в Руководство.
3. Процедуры по техническому обслуживанию
1) Процедуры оценки поставщиков и контроля субподряда;
2) Приемка и проверка компонентов и материалов для ВС от внешних поставщиков;
3) Хранение, маркирование и выдача из складов компонентов и материалов для технического обслуживания АТ;
4) Приемка инструментов и оборудования;
5) Калибровка инструментов и оборудования;
6) Использование инструментов и оборудования персоналом, включая альтернативные инструменты и оборудование;
7) Нормы соблюдения чистоты на объектах технического обслуживания;
8) Инструкции по техническому обслуживанию и их соответствие инструкциям производителей ВС/компонентов ВС, включая их обновление и их наличие для технического персонала;
9) Процедуры по ремонту;
10) Соответствие с программой по техническому обслуживанию ВС эксплуатанта;
11) Процедуры выполнения директив летной годности;
12) Процедура выполнения необязательных модификаций;
13) Используемые документы по техническому обслуживанию и их заполнение;
14) Контроль записей технического обслуживания (учетных данных);
15) Устранение дефектов при проведении базового технического обслуживания;
16) Процедура возвращения в эксплуатацию после техническом обслуживании;
17) Записи в документации эксплуатанта;
18) Донесение о неисправностях компетентному эксплуатанту/ держателю сертификата типа;
19) Возврат неисправных компонентов ВС на склад;
20) Действия по неисправным компонентам внешних поставщиков;
21) Контроль учетных данных, сохраняемых в электронном виде;
22) Контроль планирования человеко-часов относительно запланированных работ по техническому обслуживанию;
23) Контроль критических работ по техническому обслуживанию;
24) Информация на процедуры по проведению специфических работ по техническому обслуживанию, такие как:
процедуры по опробованию двигателей;
процедуры по проверке герметизации ВС;
процедуры по буксировке ВС;
процедуры по рулению ВС;
утилизация компонентов и материалов;

25) Техникалық қызмет көрсету барысында жіберілген қателерді табу және түзету рәсімдері;
26) Ауысым арасындағы жұмыстарды тапсыру рәсімдері;
27) Үлгі сертификатын ұстаушыға техникалық қызмет көрсету барысындағы нақты емес және екіұшты деректер жөнінде ақпарат беру рәсімдері;
28) Өндірісті жоспарлау рәсімдері.
4. Жедел техникалық қызмет көрсету бойынша қосымша рәсімдер
1) Жедел техникалық қызмет көрсету кезіндегі құрал-саймандарды, ӘК құрауыштарын бақылау;
2) Жерүсті қызмет көрсетуге, отын құюға, мұздануға қарсы арнайы сұйықтықтардың шөгінділерден тазартылуын тексеруді қоса алғанда, мұздануға қарсы жұмыстарға байланысты жедел техникалық қызмет көрсетуді жүргізу жөніндегі рәсімдер;
3) Жедел техникалық қызмет көрсету барысында кемшіліктерді және қайталанатын ақауларды бақылау;
4) Жедел техникалық қызмет көрсету кезінде борттық журналды толтыру рәсімі;
5) Жедел техникалық қызмет көрсету кезінде келісілген және қарызға алынған қосалқы бөлшектерді жеткізу рәсімі;
6) Жедел техникалық қызмет көрсету кезіндегі әуе кемесінен алынған ақаулы қосалқы бөлшектерді қайтару рәсімі;
7) Жедел техникалық қызмет көрсету кезіндегі қиын тапсырмаларды бақылау рәсімі.
5. Сапа жүйесінің рәсімдері
1) Техникалық қызмет көрсету аудитін ұйымдастыру рәсімдері;
2) ӘК және құрауыштарының аудиті;
3) Аудит кезінде анықталған кемшіліктерді (ақауларды) жою рәсімі;
4) Техникалық қызмет көрсету жөнінде куәлік беретін персоналға біліктілік беру және оны оқыту рәсімдері;
5) Техникалық қызмет көрсету жөнінде куәлік беретін персонал бойынша есептік деректер;
6) Сапа жүйесінің аудиторлары;
7) Инспекторлардың (қосалқы тексеруді қажет ететін жұмыстарды тексеретін) біліктілігін бақылау;
8) Техникалық қызмет көрсету және жөндеу маманының біліктілігін бақылау;
9) Техникалық қызмет көрсетуде қарастырылған техникалық қызмет көрсету көлемінен ауытқу процесін басқару;
10) Техникалық қызмет көрсетуді ұйымдастыру рәсімдерінен ауытқу рұқсаттарын бақылау;
11) Дәнекерлеу сияқты мамандандырылған жұмыстарға арналған біліктілік рәсімі, ыдыратпайтын бақылау;
12) Дайындаушы зауыттың және басқа да сыртқы орындаушылардың техникалық қызмет көрсету жөніндегі жұмыс топтарының жұмысын бақылау;
13) Адами фактор бойынша оқыту рәсімі;
14) Персоналдың құзыреттілігін бағалау.
6. Техникалық қызмет көрсетудің орындалуы
1) Келісімшарт бойынша техникалық қызмет көрсету орындалатын пайдаланушылар тізбесі;
2) Пайдаланушының рәсімі және оның құжаттарымен жұмыс;

25) Процедуры по выявлению и корректировке ошибок, допущенных при проведении технического обслуживания;
26) Процедуры по передаче работ между сменами;
27) Процедуры по информированию о неточных и двусмысленных данных по техническому обслуживанию держателю сертификата типа;
28) Процедуры по планированию производства.
4. Дополнительные процедуры по проведению оперативного технического обслуживания
1) Контроль компонентов ВС, инструментов, оборудования при проведении оперативного технического обслуживания;
2) Процедуры по проведению оперативного технического обслуживания, связанных с наземным обслуживанием, заправкой топливом, противообледенительными работами, включая проверку по удалению осадков от специальных противообледенительных жидкостей;
3) Контроль неисправностей и повторяющихся дефектов при проведении оперативного технического обслуживания;
4) Процедура заполнения технического бортового журнала при оперативном техническом обслуживании;
5) Процедура для доставки запасных частей по соглашениям и запасных частей под заем при оперативном техническом обслуживании;
6) Процедура по возврату дефектных запасных частей, снятых с ВС при оперативном техническом обслуживании;
7) Процедура контроля критических задач при оперативном техническом обслуживании.
5. Процедуры системы качества
1) Процедуры аудита организации по техническому обслуживанию;
2) Аудит ВС и компонентов;
3) Процедура устранения недостатков (неисправностей) выявленных в результате аудитов;
4) Процедуры по квалификации и обучению персонала выдающего свидетельства по техническому обслуживанию;
5) Учетные данные по персоналу выдающего свидетельства по техническому обслуживанию;
6) Аудиторы системы качества;
7) Контроль квалификации инспекторов (проверяющий работы требующих дополнительных проверок);
8) Контроль квалификации Специалист по техническому обслуживанию и ремонту;
9) Управление процессом отклонения от объема технического обслуживания, предусмотренного по техническому обслуживанию;
10) Контроль разрешений для отклонения от процедур организации технического обслуживания;
11) Квалификационная процедура для таких специализированных работ как сварка, неразрушающий контроль;
12) Контроль за работой рабочих групп по техническому обслуживанию завода-изготовителя и других внешних исполнителей;
13) Процедура обучения по человеческому фактору;
14) Оценка компетентности персонала.
6. Выполнение технического обслуживания
1) Перечень эксплуатантов которым выполняется техническое обслуживание по контракту;
2) Процедуры эксплуатанта и работа с его документами;

3) Пайдаланушының техникалық құжаттамасын толтыру.
7. Қосымша мәліметтер
1) Құжаттардың үлгілері;
2) Қосалқы мердігерлердің тізімі;
3) Жедел техникалық қызмет көрсету станцияларының тізімі;
4) Шарт бойынша техникалық қызмет көрсету орындалатын пайдаланушылар тізімі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1432 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2014 № 400 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1432 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2014 № 400 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

3) Заполнение технической документации эксплуатанта.
7. Дополнительные сведения
1) Образцы документов;
2) Список субподрядчиков;
3) Список станций оперативного технического обслуживания;
4) Список эксплуатантов которым выполняется техническое обслуживание по договорам.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2013 года № 1432
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2014 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2013 года № 1432
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2014 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).