Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1435 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов және Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлдерi болып тағайындалсын.
2. Қайрат Нематұлы Келімбетов және Болат Бидахметұлы Жәмішев Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі міндеттерінен босатылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1435
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича.
2. Освободить от обязанностей представителей Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича и Жамишева Болата Бидахметовича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов