"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1449 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 745 қаулысымен енгізілген «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1449
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Конституционного закона Республики Казахстан «О внесении изменений в Конституционный закон Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 745.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов