Ветеринария саласындағы қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1511 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 645 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.08.2015 № 645 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
«Лицензиялау туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.07.2015 № 567 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндiруге байланысты қызметті жүзеге асыру бойынша лицензиар болып;
2) облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты ветеринариялық-санитариялық сараптауға байланысты қызметті жүзеге асыру бойынша лицензиар болып белгіленсін.
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Ветеринария саласындағы қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 маусымдағы № 545 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 22, 251-құжат);
2) «Ветеринария саласындағы қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 маусымдағы № 545 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1714 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 276-құжат).
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1511 қаулысымен
бекiтiлген
Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыруға қойылатын
біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын
құжаттардың тізбесі
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.07.2015 № 567 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О некоторых вопросах лицензирования деятельности в области ветеринарии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1511. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2015 года № 645
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.08.2015 № 645 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «О лицензировании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 567 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Определить:
1) лицензиаром по осуществлению деятельности, связанной с производством препаратов ветеринарного назначения, Комитет ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
2) лицензиаром по осуществлению деятельности, связанной с ветеринарно-санитарной экспертизой продуктов и сырья животного происхождения, местные исполнительные органы областей, города республиканского значения, столицы.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2007 года № 545 «Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к деятельности в области ветеринарии» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 22, ст. 251);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1714 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2007 года № 545 «Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к деятельности в области ветеринарии» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 276).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1511
Квалификационные требования и перечень документов,
подтверждающих соответствие им, для осуществления деятельности
в области ветеринарии
Сноска. Требования и перечень утратили силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 567 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).