"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1526 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қоғамдық тәртіпті сақтауды күшейту және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
2-бөлімде:
мына:
«
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
128474
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
129146
»;
мына:
«
Облыстардың бюджеттері мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:
45455
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Облыстардың бюджеттері мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:
46127
»;
мына:
«
Алматы қаласының Ішкі істер департаменті
4387
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы қаласының Ішкі істер департаменті
4560
»;
мына:
«
Алматы облысының Ішкі істер департаменті
2886
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы облысының Ішкі істер департаменті
3326
»;
мына:
«
Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті
1844
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті
1903
».
2. Қосымша санды ұстау өңірлердің жергілікті атқарушы органдарының бюджеттерінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне көзделген қаражат есебінен жүзеге асырылады деп белгіленсін.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1526
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
В целях усиления охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» внести следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2:
строку:
«
2.
Министерство внутренних дел Республики
Казахстан с учетом его территориальных органов
и подведомственных ему государственных
учреждений, в том числе:
128474
»
изложить в следующей редакции:
«
2.
Министерство внутренних дел Республики
Казахстан с учетом его территориальных органов
и подведомственных ему государственных
учреждений, в том числе:
129146
»;
строку:
«
Административная полиция органов внутренних дел, содержащаяся за счет областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы, из них:
45455
»
изложить в следующей редакции:
«
Административная полиция органов внутренних
дел, содержащаяся за счет областных бюджетов и
бюджетов города республиканского значения,
столицы, из них:
46127
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел города Алматы
4387
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел города Алматы
4560
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Алматинской области
2886
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Алматинской области
3326
»;
строку:
«
Департамент внутренних дел Мангистауской области
1844
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент внутренних дел Мангистауской области
1903
».
2. Установить, что содержание дополнительной численности осуществляется за счет средств, предусмотренных Министерству внутренних дел Республики Казахстан в бюджетах местных исполнительных органов регионов.

3. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов