Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 - 2016 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1554 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 – 2016 жылдарға арналған перспективалық жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар мен өзге де мемлекеттік органдар Жоспардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 – 2015 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы» (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 8, 70-құжат) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1783 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1554 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2015 – 2016 жылдарға арналған
перспективалық жоспары
Р/с
Заң жобасының атауы
Әзірлеуші мемлекеттік орган
Ұсыну мерзімі
Әділетмині
Үкімет
Парламент
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әскери мүлік айналымның мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
2015 жылғы
1-тоқсан
2015 жылғы
1-тоқсан
2015 жылғы
1-тоқсан
2
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚОСРМ
2015 жылғы
1-тоқсан
2015 жылғы
2-тоқсан
2015 жылғы
2-тоқсан
3
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтық заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2015 жылғы
1-тоқсан
2015 жылғы
2-тоқсан
2015 жылғы
2-тоқсан
4
2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
ЭБЖМ
2015 жылғы
3-тоқсан
2015 жылғы
3-тоқсан
2015 жылғы
3-тоқсан
5
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 – 2017 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ЭБЖМ
2015 жылғы
3-тоқсан
2015 жылғы
3-тоқсан
2015 жылғы
3-тоқсан
6
Қазақстан Республикасында мөгедектігі бойынша асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
2015 жылғы
3-тоқсан
2015 жылғы
4-тоқсан
2015 жылғы
4-тоқсан
7
Қазақстан Республикасында медицина қызметкерлерінің
кәсіби жауапкершілігін кепілдендіру туралы
ДСМ
2016 жылғы
1-тоқсан
2016 жылғы
1-тоқсан
2016 жылғы
2-тоқсан
8
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасында медицина қызметкерлерінің кәсіби жауапкершілігін кепілдендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСМ
2016 жылғы
1-тоқсан
2016 жылғы
1-тоқсан
2016 жылғы
2-тоқсан
9
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭҚСЖКА
2016 жылғы
2-тоқсан
2016 жылғы
2-тоқсан
2016 жылғы
2-тоқсан
10
2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
ЭБЖМ
2016 жылғы
3-тоқсан
2016 жылғы
3-тоқсан
2016 жылғы
3-тоқсан
11
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 – 2019 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ЭБЖМ
2016 жылғы
3-тоқсан
2016 жылғы
3-тоқсан
2016 жылғы
3-тоқсан
12
Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2017 – 2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
ЭБЖМ
2016 жылғы
3-тоқсан
2016 жылғы
3-тоқсан
2016 жылғы
3-тоқсан
13
Өзін өзі реттеу ұйымдары туралы
ӨДМ
2016 жылғы
3-тоқсан
2016 жылғы
3-тоқсан
2016 жылғы
4-тоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ҚОСРМ – Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
Әділетмині – Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
ДСМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ӨДМ – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
ЭҚСЖКА – Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (Қаржы полициясы)

О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 - 2016 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1554
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перспективный план законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 – 2016 годы (далее – План).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам обеспечить своевременное выполнение Плана.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1783 «О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 8, ст. 70).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1554
Перспективный план законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан
на 2015 – 2016 годы
п/п
Наименование законопроекта
Государственный
орган-разработчик
Срок представления
Минюст
Правительство
Парламент
1
2
3
4
5
6
1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оборота военного имущества
МО
1 квартал
2015 года
1 квартал
2015 года
1 квартал
2015 года
2
О внесении изменений и дополнений в Экологический кодекс Республики Казахстан
МОСВР
1 квартал
2015 года
2 квартал
2015 года
2 квартал
2015 года
3
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования гражданского законодательства
МЮ
2 квартал
2015 года
2 квартал
2015 года
2 квартал
2015 года
4
О республиканском бюджете на
2016 – 2018 годы
МЭБП
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
5
О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016 – 2018 годы
МЭБП
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
6
О внесении изменений  и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан"
МТСЗН
3 квартал
2015 года
4 квартал
2015 года
4 квартал
2015 года
7
О гарантировании профессиональной ответственности медицинских работников в Республике Казахстан
МЗ
1 квартал
2016 года
1 квартал
2016 года
2 квартал
2016 года
8
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам гарантирования профессиональной ответственности медицинских работников в Республике Казахстан
МЗ
1 квартал
2016 года
1 квартал
2016 года
2 квартал
2016 года
9
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействии коррупции
АБЭКП
2 квартал
2016 года
2 квартал
2016 года
2 квартал
2016 года
10
О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы
МЭБП
3 квартал
2016 года
3 квартал
2016 года
3 квартал
2016 года
11
О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 – 2019 годы
МЭБП
3 квартал
2016 года
3 квартал
2016 года
3 квартал
2016 года
12
Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2017 – 2019 годы
МЭБП
3 квартал
2016 года
3 квартал
2016 года
3 квартал
2016 года
13
О саморегулируемых организациях
МРР
3 квартал
2016 года
3 квартал
2016 года
4 квартал
2016 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МО – Министерство обороны Республики Казахстан
МОСВР – Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан
МЭБП – Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МРР – Министерство региональго развития Республики Казахстан
АБЭКП – Агентство по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)