Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2014 - 2016 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 62 қаулысы
«Қазақстан Республикасында тiлдердi дамыту мен қолданудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2011 жылғы 29 маусымдағы № 110 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасында тiлдердi дамыту мен қолданудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2014 – 2016 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары (IІ кезең) (бұдан әрi – Iс-шаралар жоспары) бекiтiлсiн.
2. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, компаниялар мен ұйымдардың басшылары (келісім бойынша) бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасында тiлдердi дамыту мен қолданудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2014 – 2016 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын әзiрлесiн және бекiтсiн.
3. Жауапты орталық және жергiлiктi атқарушы органдар, компаниялар мен ұйымдар (келiсiм бойынша):
1) Iс-шаралар жоспарының уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін;
2) «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк жоспарлау жүйесiнiң одан әрi жұмыс iстеуiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығымен белгіленген мерзімде және тәртіппен Iс-шаралар жоспарының iске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне жүктелсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.02.2016 № 90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 4 ақпандағы
№ 62 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2014 – 2016 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары (ІІ кезең)

Об утверждении Плана мероприятий на 2014 - 2016 годы по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011 - 2020 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 62
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 июня 2011 года № 110 «О государственной программе развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий на 2014 – 2016 годы по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы (IІ этап) (далее – План мероприятий).
2. Руководителям центральных и местных исполнительных органов, компаниям и организациям (по согласованию) в месячный срок разработать и утвердить План мероприятий на 2014 – 2016 годы по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы.
3. Ответственным центральным и местным исполнительным органам, компаниям и организациям (по согласованию):
1) обеспечить своевременное исполнение Плана мероприятий;
2) представлять информацию о ходе реализации Плана мероприятий в сроки и порядке, установленные Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931 «О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан».
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 19.02.2016 № 90 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2014 года № 62
План мероприятий
на 2014 – 2016 годы по реализации Государственной программы
развития и функционирования языков в Республике Казахстан
на 2011 – 2020 годы (ІІ этап)