"Денсаулық сақтау саласындағы стандарттау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 ақпандағы № 184 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 68 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Денсаулық сақтау саласындағы стандарттау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 ақпандағы № 184 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 8, 102-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2004 года № 184 "О стандартизации в области здравоохранения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 68
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2004 года № 184 «О стандартизации в области здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 8, ст. 102).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов