Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 220 қаулысы
«2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актiлерiн орындау үшiн 2014 жылға арналған республикалық бюджетте соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 3008854 (үш миллион сегіз мың сегіз жүз елу төрт) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтiрген мемлекеттiк органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнiнде шаралар қабылдасын.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 220
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы», постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на исполнение обязательств по решениям судов, 3008854 (три миллиона восемь тысяч восемьсот пятьдесят четыре) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.

3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 220 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот актiлерiнiң тiзбесi
Р/с
Сот органының атауы және шешiм шығарылған күн
Талапкер
Борыш сомасы (теңге)
1
2
3
4
1
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық сотының 2013 жылғы 28 наурыздағы шешімі,
Шығыс Қазақстан облыстық соты азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі апелляциялық сот алқасының 2013 жылғы 28 мамырдағы қаулысы,
Шығыс Қазақстан облыстық соты кассациялық сот алқасының 2013 жылғы 8 тамыздағы қаулысы
В.А. Яковлев

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2014 года № 220
Перечень
судебных актов, подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма долга
(тенге)
1
2
3
4
1
Решение Бескарагайского районного суда Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2013 года, постановление апелляционной судебной коллегии по гражданским и административным делам Восточно-Казахстанского областного суда от 28 мая 2013 года, постановление кассационной судебной коллегии Восточно-Казахстанского областного суда от 8 августа 2013 года
Яковлев В.А.

1302600
2
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2013 жылғы 14 мамырдағы шешімі,
Астана қалалық соты азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі апелляциялық сот алқасының 2013 жылғы 4 шілдедегі қаулысы,
Астана қалалық соты кассациялық сот алқасының 2013 жылғы 1 қазандағы қаулысы
Р.А. Ахметов
500000
50000
3
Атырау облысы Атырау қалалық сотының 2013 жылғы 19 маусымдағы шешімі,
Атырау облыстық соты азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі апелляциялық сот алқасының 2013 жылғы 6 тамыздағы қаулысы,
Атырау облыстық соты кассациялық сот алқасының 2013 жылғы 18 қыркүйектегі қаулысы
А.Ж. Бұқарбаев
72246
237297
300000
722
4
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық сотының 2013 жылғы 25 шілдедегі шешімі,
Қарағанды облыстық соты азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі апелляциялық сот алқасының 2013 жылғы 17 қыркүйектегі қаулысы
М.Ш. Жұмабеков
545989
Жиыны: 3008854
Жалпы сомасы: 3008854

1302600
2
Решение Сарыаркинского районного суда г. Астаны от 14 мая 2013 года, постановление апелляционной судебной коллегии по гражданским и административным делам суда г. Астаны от 4 июля 2013 года, постановление кассационной судебной коллегии суда г. Астаны от 1 октября 2013 года
Ахметов Р.А.
500000
50000
3
Решение Атырауского городского суда Атырауской области от 19 июня 2013 года, постановление апелляционной судебной коллегии по гражданским и административным делам Атырауского областного суда от 6 августа 2013 года, постановление кассационной судебной коллегии Атырауского областного суда от 18 сентября 2013 года
Букарбаев А.Ж.
72246
237297
300000
722
4
Решение Жезказганского городского суда Карагандинской области от 25 июля 2013 года, постановление апелляционной судебной коллегии по гражданским и административным делам Карагандинского областного суда от 17 сентября 2013 года
Жумабеков М.Ш.
545989
Итого:                                                               3008854
Общая сумма:                                   3008854