"Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту" басым жобасы бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2014 жылға арналған квоталар белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 232 қаулысы
«Халықтың көші-қоны туралы» 2011 жылғы 22 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту» басым жобасы бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2014 жылға арналған квоталар белгіленсін.
2. «Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту» басым жобасы бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2013 жылға арналған квоталар белгілеу және «Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту» басым жобасын іске асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 298 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 22, 367-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту» басым жобасын іске асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру шарттарында:
2-тармақтың 3), 4) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
«3) «Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту» жобасын іске асыру үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны бас мердігерлік және олардың қосалқы мердігерлік ұйымдарындағы үшінші санатқа жатқызылатын қызметкерлердің тізімдік санының 70 %-нан кем болмауы тиіс;
4) «Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту» жобасын іске асыру үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны бас мердігерлік және олардың қосалқы мердігерлік ұйымдарындағы төртінші санатқа жатқызылатын қызметкерлердің тізімдік санының 70 %-нан кем болмауы тиіс».
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 12 наурыздағы
№ 232 қаулысына
қосымша
«Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту» басым жобасы
бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2014 жылға арналған
квоталар
Жобаның атауы
Өтініш беруші
Іске асыру орны
Іске асыру мерзімі
Квота (адам)
барлығы
Оның ішінде:
бірінші санат
екінші санат
үшінші санат
төртінші санат
Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту
Sinopec Engineering (Group) Со., Ltd» қазақстандық филиалы
Атырау қ., Атырау облысы
2010 - 2016 жж.

Об установлении квот на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетному проекту "Реконструкция и модернизация Атырауского НПЗ" на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2014 года № 232
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года «О миграции населения» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетному проекту «Реконструкция и модернизация Атырауского НПЗ» на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 298 «Об установлении квот на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетному проекту «Реконструкция и модернизация Атырауского НПЗ» на 2013 год и утверждении условий  выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для реализации приоритетного проекта «Реконструкция и модернизация Атырауского НПЗ» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 22, ст. 367) следующие изменения:
в условиях выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для реализации приоритетного проекта «Реконструкция и модернизация Атырауского НПЗ», утвержденных указанным постановлением:
подпункты 3), 4) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«3) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 70% списочной численности работников, относящихся к третьей категории в генеральных подрядных и их субподрядных организациях, для реализации проекта «Реконструкция и модернизация Атырауского НПЗ»;
4) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 70% списочной численности работников, относящихся к четвертой категории в генеральных подрядных и их субподрядных организациях, для реализации проекта «Реконструкция и модернизация Атырауского НПЗ».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 марта 2014 года № 232
Квоты на привлечение иностранной рабочей силы по
приоритетному проекту «Реконструкция и модернизация
Атырауского НПЗ» на 2014 год
Наименование
проекта
Заявитель
Место
реализации
Срок
реализации
Квот (человек)
всего
из них
первая
категория
вторая
категория
третья
категория
четвертая
категория
Реконструкция и
модернизация
Атырауского НПЗ
Казахстанский
филиал
"SinopecEngineering (Group) Co.,Ltd"
г.
Атырау, Атырауская область
2010-
2016 гг.