"Шығыс Қазақстан облысының Зырян және Аягөз қалаларын аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 268 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Шығыс Қазақстан облысының Зырян және Аягөз қалаларын аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысының Зырян және Аягөз қалаларын аудандық
маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Шығыс Қазақстан облысының Зырян және Аягөз қалалары аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об отнесении городов Зыряновск и Аягоз Восточно-Казахстанской области к категории городов районного значения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2014 года № 268
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об отнесении городов Зыряновск и Аягоз Восточно-Казахстанской области к категории городов районного значения».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          С. Ахметов
Об отнесении городов Зыряновск и Аягоз
Восточно-Казахстанской области к категории
городов районного значения
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Отнести города Зыряновск и Аягоз Восточно-Казахстанской области к категории городов районного значения.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                  Н.Назарбаев