"Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 299 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            С. Ахметов
«Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі
№ 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 18, 155-құжат; 2011 ж., № 7, 87-құжат; 2013 ж., № 62, 831-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережеде:
4-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
«1-1) республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттері және жаңа бастамаларға арналған лимиттер бойынша ұсыныстар әзірлеу;»;
5-тармақта:
1) тармақшаның бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді республикалық бюджеттен қаржыландыруды талап ететін жоспарлы кезеңге арналған концессиялық жобалардың тізбесін;»;
2) тармақшада:
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
«республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттері және жаңа бастамаларға арналған лимиттер;»;
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«стратегиялық жоспарлардың жобалары немесе стратегиялық жоспарларға енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың жобалары, бюджеттік өтінімдер, стратегиялық жоспарлар әзірлемейтін республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік бағдарламаларының жобалары бойынша мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органның қорытындыларын ескере отырып, жоспарлы кезеңге арналған республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің шығыстары;»;
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамасын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптама жүргізу үшін концессиялық жобаларды қаржыландыру;»;
он тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
жиырмасыншы және жиырма бірінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген жоспарлау кезеңінен өтпеген аса маңызды және жедел іске асыруды талап ететін міндеттерді іске асыруға бағытталған бюджеттік инвестициялар;
шартты түрде қаржыландырылатын шығыстардың тізбесі мен көлемдері бойынша ұсыныстарды әзірлейді;».

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 299
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 «Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии».
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780
«Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 «Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 18, ст.155; 2011 г., № 7, ст.87; 2013 г., № 62, ст.831) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Республиканской бюджетной комиссии, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 4 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
«1-1) выработка предложений по лимитам расходов администраторов республиканских бюджетных программ и лимитам на новые инициативы;»;
в пункте 5:
абзац пятый подпункта 1) изложить в следующей редакции:
«перечень концессионных проектов на плановый период, требующих финансирования государственных концессионных обязательств из республиканского бюджета;»;
в подпункте 2):
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
«лимитам расходов администраторов республиканских бюджетных программ и лимитам на новые инициативы;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«расходам администраторов республиканских бюджетных программ на плановый период с учетом заключений центрального уполномоченного органа по государственному планированию по проектам стратегических планов или проектам изменений и дополнений в стратегические планы, бюджетным заявкам, проектам бюджетных программ администраторов республиканских  бюджетных программ, не разрабатывающих стратегические планы;»;
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
«финансированию концессионных проектов для разработки или корректировки, а также проведению необходимых экспертиз конкурсных документаций концессионных проектов;»;
абзац девятнадцатый исключить;
в абзацы двадцатый и двадцать первый внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев