"Аңшылар мен аңшылық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 83 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 312 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 8 маусымдағы № 389 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.06.2021 № 389 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аңшылар мен аңшылық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 83 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 14, 251-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Аңшылар мен аңшылық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын аккредиттеу қағидаларында:
4-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) қауымдастық құрылтайшыларының:
аңшылық шаруашылығын жүргізу, азаматтарды аңшылық минимумына оқыту бойынша үш жылдан кем емес;
аңшылық минимумы бағдарламасы бойынша әдістемелік әдебиетті әзірлеу бойынша жұмыс тәжірибесінің болуы қажет.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2013 года № 83 "Об утверждении Правил аккредитации республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 312. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2021 года № 389,
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.06.2021 № 389 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2013 года № 83 "Об утверждении Правил аккредитации республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 14, ст. 251) следующее изменение:
в Правилах аккредитации республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 5) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"5) наличие у учредителей ассоциации опыта работы по:
ведению охотничьего хозяйства, обучению граждан охотминимуму не менее трех лет;
разработке методической литературы по программе охотминимума.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов