Орман қоры санаты жерінің жекелеген учаскелерін елді мекендер жері санатына ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 381 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шiлдедегі Орман кодексiнiң 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Батыс Қазақстан облысының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының «Орал орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі» және «Январцев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік мекемелерінің орман қоры жерінен жалпы алаңы 148,6 га жер учаскелерi елдi мекендер жерлерi санатына ауыстырылсын.

О переводе отдельных земельных участков из категории земель лесного фонда в категорию земель населенных пунктов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2014 года № 381
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки общей площадью 148,6 га из земель лесного фонда государственных учреждений «Уральское государственное учреждение по охране лесов и животного мира» и «Январцевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира» управления природных ресурсов и регулирования природопользования Западно-Казахстанской области в категорию земель населенных пунктов согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Батыс Қазақстан облысының әкімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджет кірісіне өтеуді қамтамасыз етсін және алынған сүректі көрсетілген мекемелердің теңгеріміне бере отырып, алаңды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.

2. Акиму Западно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить возмещение в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства, и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс указанных учреждений.