"Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 443 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы, Алматы ауданы, Республика даңғылы (Целинников даңғылы), 4-үй, ВП 2 мекенжайындағы республикалық мүлік – тұрғын емес үй-жай «Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры» акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге заңнамада белгіленген тәртіппен берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен (келісім бойынша) бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О некоторых вопросах акционерного общества "Единый накопительный пенсионный фонд"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 443
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке в оплату размещаемых акций акционерного общества «Единый накопительный пенсионный фонд» республиканское имущество – нежилое помещение, находящееся по адресу: город Астана, район Алматы, проспект Республики (проспект Целинников), дом 4, ВП 2.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Национальным Банком Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить принятие мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов