"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 458 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
1-бөлімде:

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2014 года № 458
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» следующие изменения и дополнение:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 1:

«Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi, оған ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттiк мекемелердi ескере отырып, оның iшiнде:» деген жолдағы «1965,5» деген сандар «1705,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттiк мекемелер, оның iшiнде:» деген жолдағы «1796,5» деген сандар «1584,5» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Орталық мемлекеттік мұрағат
63
Орталық мемлекеттік кино-фото құжаттар мен дыбыс жазбалары мұрағаты
16
Орталық мемлекеттік ғылыми-техникалық құжаттама мұрағаты
16
Мемлекеттік мұрағаттардағы деректі материалдардың микрофото көшірмелерін жасау және қалпына келтіру орталық зертханасы
16
Құжаттану және мұрағат ісі жөніндегі ғылыми-техникалық ақпарат орталығы
9
Ұлттық археография және мәліметтану орталығы
22
Қазақстан Республикасының Ұлттық мұрағаты
70
»
деген жолдар алынып тасталсын;
8-бөлімде мына:
«
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі, оның аумақтық органдарын және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерін ескере отырып, оның ішінде:
1180
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі, оның аумақтық органдарын және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерін ескере отырып, оның ішінде:

в строке «Министерство культуры Республики Казахстан с учетом подведомственных ему республиканских государственных учреждений, в том числе:» цифры «1965,5» заменить цифрами «1705,5»;
в строке «Республиканские государственные учреждения, подведомственные Министерству культуры Республики Казахстан, в том числе:» цифры «1796,5» заменить цифрами «1584,5»;
строки:
«
Центральный государственный архив
63
Центральный государственный архив
кино-фотодокументов и звукозаписи
16
Центральный государственный архив
научно-технической документации
16
Центральная лаборатория микрофотокопирования
и реставрации документальных материалов
государственных архивов
16
Центр научно-технической информации по
документоведению и архивному делу
9
Национальный центр археографии и источниковедения
22
Национальный архив Республики Казахстан
70
»
исключить;
в разделе 8 строку:
«
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
1180
»
изложить в следующей редакции:
«
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Kaзахстан                       К. Масимов