2010 жылғы 9 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасына мұнай және мұнай өнімдерін жеткізу саласындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 552 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылғы 9 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі мен арасындағы Қазақстан Республикасына мұнай және мұнай өнімдерін жеткізу саласындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі
Ұзақбай Сүлейменұлы Қарабалинге 2010 жылғы 9 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасына мұнай және мұнай өнімдерін жеткізу саласындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 27 мамырдағы
№ 552 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
2010 жылғы 9 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi
мен Ресей Федерациясының Үкiметi арасындағы Қазақстан
Республикасына мұнай және мұнай өнiмдерiн жеткiзу саласындағы
сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы
келiсiмге өзгерістер енгізу туралы
ХАТТАМА
Бұдан әрi Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясының Үкiметi,
2007 жылғы 6 қазандағы Бірыңғай кеден аумағын құру және кеден одағын қалыптастыру туралы шартты басшылыққа ала отырып,
2012 жылғы 19 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасына мұнай және мұнай өнімдерін жеткізу саласындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы және 2013 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасына мұнай және мұнай өнімдерін жеткізу саласындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы назарға ала отырып,
2010 жылғы 9 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясының Үкiметi арасындағы Қазақстан Республикасына мұнай және мұнай өнімдерін жеткізу саласындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімнің (бұдан әрі – Келісім) 8-бабына сәйкес,
Кеден одағының шарттық-құқықтық базасын құрайтын Кеден одағына мүше мемлекеттердің өзге халықаралық шарттарын ескере отырып,
төмендегілер туралы келісті:

О подписании Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о торгово-экономическом сотрудничестве в области поставок нефти и нефтепродуктов в Республику Казахстан от 9 декабря 2010 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 552
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о торгово-экономическом сотрудничестве в области поставок нефти и нефтепродуктов в Республику Казахстан от 9 декабря 2010 года.
2. Уполномочить Министра нефти и газа Республики Казахстан Карабалина Узакбая Сулейменовича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о торгово-экономическом сотрудничестве в области поставок нефти и нефтепродуктов в Республику Казахстан от 9 декабря 2010 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2014 года № 552
Проект
ПРОТОКОЛ
о внесении изменений в Соглашение между Правительством
Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о
торгово-экономическом сотрудничестве в области поставок нефти и
нефтепродуктов в Республику Казахстан от 9 декабря 2010 года
Правительство Республики Казахстан и Правительство Российской Федерации, именуемые дальше Сторонами,
руководствуясь Договором о создании единой таможенной территории и формировании Таможенного союза от 6 октября 2007 года,
принимая во внимание Протокол о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о торгово-экономическом сотрудничестве в области поставок нефти и нефтепродуктов в Республику Казахстан от 19 сентября 2012 года и Протокол о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о торгово-экономическом сотрудничестве в области поставок нефти и нефтепродуктов в Республику Казахстан от 24 декабря 2013 года,
в соответствии со статьей 8 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о торгово-экономическом сотрудничестве в области поставок нефти и нефтепродуктов в Республику Казахстан от 9 декабря 2010 года (далее – Соглашение),
учитывая иные международные договоры государств-членов Таможенного союза, составляющие договорно-правовую базу Таможенного союза,
согласились о нижеследующем:

1-бап
1. Келісімнің 8-бабының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Осы Келісім 2019 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады, егер Тараптардың ешқайсысы оның қолданылуын тоқтату ниеті туралы оның бастапқы қолданылу мерзімі аяқталғанға дейін кемінде 6 ай бұрын екінші Тарапты жазбаша хабардар етпесе, осы мерзім аяқталғаннан кейін ол 2025 жылғы 1 қаңтарға дейін автоматты түрде ұзартылады.».
2-бап
Осы Хаттама оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді Тараптардың орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарлама алынған күннен бастап күшіне енеді.
2014 жылғы «__» _______ қаласында қазақ және орыс тілдерінде екі төлнұсқа данада жасалды, олардың әрқайсысының заңды күші бірдей.
Қазақстан Республикасының           Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін                        Үкіметі үшін

Статья 1
1. Абзац второй статьи 8 Соглашения изложить в следующей редакции:
«Настоящее Соглашение действует до 1 января 2019 года, по окончании этого срока оно автоматически продлевается до 1 января 2025 года, если ни одна из Сторон письменно не уведомит другую Сторону не менее чем за 6 месяцев до истечения его первоначального срока действия о своем намерении прекратить его действие.».
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты получения последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в городе « » 2014 года в двух подлинных экземплярах на казахском и русском языках, каждый из которых имеет одинаковую юридическую силу.
За                                         За
Правительство                              Правительство
Республики Казахстан                       Российской Федерации