Өскемен қаласының әкімшілік шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 556 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабының 5) тармақшасына және 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес көрсетілген ауданның жерлерінен жалпы алаңы 334 гектар жерінің бір бөлігін Өскемен қаласының шегіне қосу жолымен «Қазақстан Республикасының Үкіметіне Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының және Глубокое ауданының шекараларын өзгерту туралы ұсынысты келісуге енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 12/143-V шешіміне және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 150 қаулысына келісім берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 28 мамырдағы
№ 556 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы жерінің Өскемен
қаласының шегіне қосылатын бөлігінің экспликациясы
Аудан атауы
Ауыл атауы
Өскемен қаласының шегіне қосылатын жерлер алаңы  (гектар)
Оның ішінде:
елдi мекендердiң жері
өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған жер және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерлер
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер
босалқы жерлер
Глубокое
Ушаново ауылдық округінің Комсомольское ауылы

Об изменении административной границы города Усть-Каменогорска
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 556
В соответствии c подпунктом 5) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2013 года № 12/143-V и постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 июня 2013 года № 150 «О внесении на согласование в Правительство Республики Казахстан предложения об изменении границ города Усть-Каменогорска и Глубоковского района Восточно-Казахстанской области» путем включения в черту города Усть-Каменогорска части земель указанного района общей площадью 334 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 мая 2014 года № 556
Экспликация части земель Глубоковского района
Восточно-Казахстанской области, включаемых
в черту города Усть-Каменогорска
Наименование
района
Наименование
села
Площадь земель,
включаемых в
черту города
Усть-Каменогорска
(гектар)
В том числе:
земли
населенных
пунктов
земли
промышленности,
транспорта,
связи,
для нужд
космической деятельности,
обороны,
национальной
безопасности
и иного
несельскохо-
зяйственного
назначения
земли
сельскохо-
зяйственного
назначения
земли
запаса
Глубоковский
село Комсомольское
Ушановского
сельского
округа