О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 76 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах с 15 февраля 2014 года по 15 февраля 2015 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 615
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 76 «Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах с 15 февраля 2014 года по 15 февраля 2015 года» следующие изменения и дополнения:

"Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2014 жылғы 15 ақпан - 2015 жылғы 15 ақпан аралығындағы лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 76 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 615 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2014 жылғы 15 ақпан – 2015 жылғы 15 ақпан аралығындағы лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 76 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в лимитах вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах с 15 февраля 2014 года по 15 февраля 2015 года, утвержденных указанным постановлением:
разделы «Алматинская область», «Павлодарская область» изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в разделе «Озеро Зайсан»:
в графе 3:
строки, порядковый номер 4, цифры «114,2******** заменить цифрами «500,0»;
строки, порядковый номер 10, цифры «4892,2» заменить цифрами «5392,2»;
в разделе «Актюбинская область»:

көрсетілген қаулымен бекітілген Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2014 жылғы 15 ақпан – 2015 жылғы 15 ақпан аралығындағы лимиттерінде:
«Алматы облысы»«Павлодар облысы» деген бөлімдер осы қаулыға  қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
«Зайсан көлі» деген бөлімде:
3-бағанда:
реттік нөмірі 4-жолдағы «114,2*******» деген сандар «500,0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдағы «4892,2» деген сандар «5392,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтөбе облысы» деген бөлімде: