"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 637 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік
инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы» Қазақстан
Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 52, 507-құжат; 2001 ж., № 23, 83-құжат; 2006 ж., № 50, 530-құжат, 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 30, 292-құжат; № 48, 543-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат, № 29, 249-құжат; 2010 ж., № 40, 355-құжат; 2011 ж., № 37, 445-құжат; 2012 ж., № 31, 404-құжат; № 54, 719-құжат; № 77-78, 1131-құжат; 2013 ж., № 22, 351-құжат; № 35, 509-құжат; 2014 ж., № 4, 29-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына енгізілсін:
Бишімбаев
Қуандық Уәлиханұлы
-
«Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы,
Бен ван Берден
-
«Royal Dutch Shell Plc» концернінің бас атқарушы директоры,
Йохан Деннелинд
-
«Tеlіа Sonеrа» компаниясының президенті және бас атқарушы директоры,
Тунджай Озильхан
-
«Anadolu Group» басқармасының төрағасы,
Ежи Старак
--
«Polpharma S.A.» бақылаушы кеңесінің төрағасы,
Феттах Таминдже
-
«Sembol Construction Company» акционерлік қоғамының басқарма кеңесі төрағасының орынбасары,
Марк Фриз
-
«Метро Кэш энд Кэрри Интернэшнл» компаниясының қаржы директоры,
Йошикава Шигеаки
-
«Митсубиси» корпорациясының Таяу Шығыс пен Орталық Азиядағы атқарушы вице-президенті және аға өңірлік атқарушы директоры;
көрсетілген Кеңестің құрамынан Р.М.Лэнс, П.Возер, Т.Терад, Л. Ниберг, Ф. Мюллер шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н.Назарбаев

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2014 года № 637
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 «О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в распоряжение Президента Республики
Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 «О персональном
составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики
Казахстан»
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан
от 16 сентября 1998 года № 4071 «О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 52, ст. 507; 2001 г., № 23, ст. 283; 2006 г., № 50, ст. 530; 2008 г., № 20, ст. 182; № 30, ст. 292; № 48, ст. 543; 2009 г., № 27-28, ст. 234; № 29, ст. 249; 2010 г., № 40, ст. 355; 2011 г., № 37, ст. 445; 2012 г., № 31, ст. 404; № 54, ст. 719; № 77-78, ст. 1131, 2013 г., № 22, ст. 351; № 35, ст. 509; 2014 г., № 4, ст. 29) следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Бишимбаева Куандыка Валихановича
-
председателя правления акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «Байтерек»,
Бена ван Бердена
-
главного исполнительного директора концерна «Royal Dutch Shell Plc»,
Йохана Деннелинда
-
президента и главного исполнительного директора компании «Telia Sonera»,
Тунджай Озильхана
-
председателя правления «Anadolu Group»,
Ежи Старака
-
председателя наблюдательного совета «Polpharma S.A.»,
Феттаха Таминдже
-
заместителя председателя правления акционерного общества «Sembol Construction Company»,
Марка Фриза
-
финансового директора компании «Метро Кэш энд Кэрри Интернэшнл»,
Йошикава Шигеаки
-
исполнительного вице-президента
и старшего регионального исполнительного директора по Ближнему Востоку и Центральной Азии корпорации «Митсубиси»;
вывести из состава указанного Совета: Возера П., Лэнса Р.М.,
Мюллера Ф., Ниберга Л., Терада Т.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев