Жоғары оқу орындарын жаңғырту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 655 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 61 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2016 № 61 қаулысымен.
Жоғары оқу орындарын жаңғырту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда Жоғары оқу орындарын жаңғырту мәселелері жөніндегі комиссия құрылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 13 маусымдағы
№ 655 қаулысына
қосымша
Жоғары оқу орындарын жаңғырту мәселелері жөніндегі
комиссияның құрамы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 13.03.2015 № 134 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Жоғары, жоғарыдан кейінгі білім беру және халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министрі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары қауымдастығының вице-президенті (келісім бойынша)
Ақанов
Айқан Ақанұлы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ректоры
Сарыбеков
Махметқали Нұрғалиұлы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ректоры
Қалменов
Тынысбек Шәріпұлы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Математика және математикалық модельдеу институты» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының директоры
Даирова
Қадиша Нұрділдақызы
«Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымының вице-президенті (келісім бойынша)
Ерімбетов
Нұрлан Кенжебекұлы
«Қазақстан Азаматтық альянсы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)

О создании Комиссии по вопросам модернизации высших учебных заведений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 655. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2016 года № 61
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.02.2016 № 61.
В целях выработки предложений по вопросам модернизации высших учебных заведений Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать Комиссию по вопросам модернизации высших учебных заведений в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2014 года № 655
Состав
Комиссии по вопросам модернизации высших учебных заведений
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13.03.2015 № 134.
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Министр образования и науки Республики Казахстан, заместитель председателя
директор Департамента высшего, послевузовского образования и международного сотрудничества Министерства образования и науки Республики Казахстан, секретарь
председатель Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
председатель Комитета по социально-культурному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Генерального прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию);
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан;
заместитель председателя Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
заместитель председателя Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию);
вице-президент ассоциации вузов Казахстана (по согласованию)
Аканов
Айкан Аканович
ректор Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова» Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Сарыбеков
Махметкали Нургалиевич
ректор Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати» Министерства образования и науки Республики Казахстан
Кальменов
Тынысбек Шарипович
директор республиканского государственного предприятия «Институт математики и математического моделирования» Министерства образования и науки Республики Казахстан
Даирова
Кадиша Нурдульдиновна
вице-президент автономной организации образования «Назарбаев Университет» (по согласованию)
Еримбетов
Нурлан Кенжебекович
президент объединения юридических лиц «Гражданский Альянс Казахстана» (по согласованию)