Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаларды жіберу, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есепті беру қағидалары және мерзімдері, сондай-ақ қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламалардың, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есептің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 шілдедегі № 771 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 23 шілдедегі № 573 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 23.07.2015 № 573 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Оңалту және банкроттық туралы» 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарламаларды жіберу қағидалары және мерзімдері;
2) Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаларды жіберу қағидалары және мерзімдері;
3) Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есепті беру қағидалары және мерзімдері;
4) қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарламаның нысаны;
5) әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысаны;
6) Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есептің нысаны бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 шілдедегі
№ 771 қаулысымен
бекітілген
Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар
үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою
туралы хабарламаларды жіберу қағидалары және мерзімдері

Об утверждении Правил и сроков направления уведомлений об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего администратора, отстраненного за эти нарушения, по результатам камерального контроля деятельности администратора, представления отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора, а также форм уведомлений об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего администратора, отстраненного за эти нарушения, по результатам камерального контроля деятельности администратора, отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2014 года № 771. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 573
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 573 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года «О реабилитации и банкротстве» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила и сроки направления уведомлений об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего администратора, отстраненного за эти нарушения;
2) Правила и сроки направления уведомлений об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора;
3) Правила и сроки представления отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора;
4) форму уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего администратора, отстраненного за эти нарушения;
5) форму уведомления об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора;
6) форму отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2014 года № 771
Правила
и сроки направления уведомлений об устранении нарушений,
выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего
администратора, отстраненного за эти нарушения

1. Жалпы ережелер
1. Осы Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарламаларды жіберу қағидалары және мерзімдері «Оңалту және банкроттық туралы» 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленді және қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың (бұдан әрі – әкімші) осы бұзушылықтарын жою туралы хабарламаларды жіберудің бірыңғай тәртібін айқындайды.
2. Хабарламаларды жіберу тәртібі және мерзімдері
2. Әкімші қызметінің банкроттық рәсімі мен оңалту рәсімінің өткізілуін тексеру нәтижелері бойынша бұзушылықтар анықталған жағдайда, оңалту және банкроттық саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі – уәкілетті орган) қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарламаны ресімдейді.
Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарлама мемлекеттік немесе орыс тілінде екі данада толтырылады, оларға уәкілетті орган басшының орынбасары қол қойып, мөрмен куәландырады.
Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарлама Тексеру нәтижелері бойынша хабарламаларды тіркеу журналында міндетті түрде тіркелуге жатады, ол нөмірленеді, тігіледі, уәкілетті орган басшысының қолы қойылып, мөрмен бекітіледі.
Тексеру нәтижелері бойынша хабарламаларды тіркеу журналында мынадай мәліметтер қамтылуға тиіс:
1) реттік нөмірі;
2) хабарламаның тіркелген күні;
3) әкімшінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса);
4) әкімшінің ЖСН;
5) борышкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) немесе атауы;
6) борышкердің ЖСН/БСН;
7) рәсімнің түрі;
8) тексеру актісінің нөмірі мен күні;
9) табыс ету тәсілі;
10) алынған күні;
11) орындалған күні.
Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарламаның көшірмесі оңалту рәсімін қолдану немесе борышкердi банкрот деп тану туралы шешiм шығарған сотқа жіберіледі.
3. Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарлама жаңадан тағайындалған әкімшіге қолын қойдыра отырып, жеке өзіне немесе жөнелту мен алу фактісін растайтын өзге де тәсілмен беріледі.
Бұл ретте төменде тізбеленген тәсілдердің бірі арқылы жіберілген қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарлама әкімшіге мынадай жағдайларда:

1. Общие положения
1. Настоящие Правила и сроки направления уведомлений об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего администратора, отстраненного за эти нарушения разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 марта 2014 года «О реабилитации и банкротстве» и устанавливают единый порядок направления уведомлений об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих (далее – администратор), отстраненных за эти нарушения.
2. Порядок и сроки направления уведомлений
2. В случае выявления нарушений по результатам проверки за проведением процедуры банкротства и реабилитационной процедуры деятельности администратора уполномоченным органом в области реабилитации и банкротства (далее – уполномоченный орган) оформляется уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности администратора, отстраненного за эти нарушения.
Уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности администратора, отстраненного за эти нарушения, заполняется на государственном или русском языке в двух экземплярах, которые подписываются заместителем руководителя уполномоченного органа и заверяются печатью.
Уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности администратора, отстраненного за эти нарушения подлежит обязательной регистрации в Журнале регистрации уведомлений по результатам проверки, который пронумеровывается, прошнуровывается, закрепляется подписью руководителя уполномоченного органа и скрепляется печатью.
В журнале регистрации уведомлений по результатам проверки должны содержатся следующие сведения:
1) порядковый номер;
2) дата регистрации уведомления;
3) фамилия, имя, отчество (при наличии) администратора;
4) ИИН администратора;
5) фамилия, имя, отчество (при наличии) или наименование должника;
6) ИИН/БИН должника;
7) вид процедуры;
8) номер и дата акта проверки;
9) способ вручения;
10) дата получения;
11) дата исполнения.
Копия уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности администратора, отстраненного за эти нарушения направляется в суд, вынесший решение о применении реабилитационной процедуры или о признании должника банкротом.
3. Уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности администратора, отстраненного за эти нарушения вручается вновь назначенному администратору лично под роспись или иным способом, подтверждающим факт отправки и получения.
При этом уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности администратора, отстраненного за эти нарушения, направленное одним из нижеперечисленных способов, считается врученным администратору в следующих случаях:

1) қолма-қол – әкімшінің алғаны туралы белгі қойған күнінен бастап;
2) электрондық тәсілмен – әкімшіні уәкілетті органда тіркеу (қайта тіркеу) кезінде әкімшінің өтініште көрсетілген электрондық мекенжайына уәкілетті орган жөнелткен күннен бастап берілген болып есептеледі.
4. Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралы хабарлама жаңа әкімші тағайындалған күннен кейінгі күннен бастап бес жұмыс күні ішінде жіберілуге тиіс.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 шілдедегі
№ 771 қаулысымен
бекітілген
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша
бұзушылықтарды жою туралы хабарламаларды жіберу қағидалары және
мерзімдері
1. Жалпы ережелер
1. Осы Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаларды жіберу қағидалары және мерзімдері «Оңалту және банкроттық туралы» 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында әзірленді және уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың (бұдан әрі – әкімші) қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаларды жіберудің бірыңғай тәртібін белгілейді.
2. Хабарламаларды жіберу тәртібі және мерзімдері
2. Әкімші қызметінің банкроттық рәсімі мен оңалту рәсімінің өткізілуін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтар анықталған жағдайда, оңалту және банкроттық саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі – уәкілетті орган) әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаны ресімдейді.
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарлама мемлекеттік немесе орыс тілінде екі данада толтырылады, оларға уәкілетті орган басшының орынбасары қол қойып, мөрмен куәландырады.
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарлама Камералдық бақылау нәтижелері бойынша хабарламаларды тіркеу журналында міндетті түрде тіркелуге жатады, ол нөмірленеді, тігіледі, уәкілетті орган басшысының қолы қойылып, мөрмен бекітіледі.
Камералдық бақылау нәтижелері бойынша хабарламаларды тіркеу журналында мынадай мәліметтер қамтылуға тиіс:
1) реттік нөмірі;
2) хабарламаның тіркелген күні;
3) әкімшінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса);
4) әкімшінің ЖСН;
5) борышкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) немесе атауы;

1) нарочно – с даты отметки администратора о получении;
2) электронным способом – с даты отправки уполномоченным органом на электронный адрес администратора, указанный в заявлении при регистрации (перерегистрации) администратора в уполномоченном органе.
4. Уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности администратора, отстраненного за эти нарушения подлежит направлению в течение пяти рабочих дней со дня, следующего за днем назначения нового администратора.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2014 года № 771
Правила
и сроки направления уведомлений об устранении нарушений по
результатам камерального контроля деятельности администратора
1. Общие положения
1. Настоящие Правила и сроки направления уведомлений об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 марта 2014 года «О реабилитации и банкротстве» и устанавливают единый порядок направления уведомлений об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих (далее – администратор).
2. Порядок и сроки направления уведомлений
2. В случае выявления нарушений по результатам камерального контроля за проведением процедуры банкротства и реабилитационной процедуры деятельности администратора уполномоченным органом в области реабилитации и банкротства (далее – уполномоченный орган) оформляется уведомление об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора.
Уведомление об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора заполняется на государственном или русском языке в двух экземплярах, которые подписываются заместителем руководителя уполномоченного органа и заверяются печатью.
Уведомление об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора подлежит обязательной регистрации в Журнале регистрации уведомлений по результатам камерального контроля, который пронумеровывается, прошнуровывается, закрепляется подписью руководителя уполномоченного органа и скрепляется печатью.
В журнале регистрации уведомлений по результатам камерального контроля должны содержаться следующие сведения:
1) порядковый номер;
2) дата регистрации уведомления;
3) фамилия, имя, отчество (при наличии) администратора;
4) ИИН администратора;
5) фамилия, имя, отчество (при наличии) или наименование должника;

6) борышкердің ЖСН/БСН;
7) рәсім түрі;
8) кезеңі;
9) оңалту және банкроттық туралы заңнаманың нормаларын бұзушылық;
10) табыс ету тәсілі;
11) алынған күні;
12) орындалған күні.
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның көшірмесі оңалту рәсімін қолдану немесе борышкердi банкрот деп тану туралы шешiм шығарған сотқа жіберіледі.
3. Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарлама жаңадан тағайындалған әкімшіге қолын қойдыра отырып, жеке өзіне немесе жөнелту мен алу фактісін растайтын өзге де тәсілмен беріледі.
Бұл ретте төменде тізбеленген тәсілдердің бірі арқылы жіберілген әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарлама әкімшіге мынадай жағдайларда:
1) қолма-қол – әкімшінің алғаны туралы белгі қойған күнінен бастап;
2) электрондық тәсілмен – әкімшіні уәкілетті органда тіркеу (қайта тіркеу) кезінде әкімшінің өтініште көрсетілген электрондық мекенжайына уәкілетті орган жөнелткен күннен бастап берілген болып есептеледі.
4. Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарлама жаңа әкімші тағайындалған күннен кейінгі күннен бастап бес жұмыс күні ішінде жіберілуге тиіс.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 шілдедегі
№ 771 қаулысымен
бекітілген
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша
анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы
туралы есепті беру қағидалары және мерзімдері
1. Жалпы ережелер
1. Осы Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есепті беру қағидалары және мерзімдері «Оңалту және банкроттық туралы» 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында әзірленді және уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың (бұдан әрі – әкімші) қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есепті берудің бірыңғай тәртібін белгілейді.
2. Хабарламаның орындалуы туралы есепті беру тәртібі және
мерзімдері
2. Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаны әкімші ол ұсынылған күннен кейінгі күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде орындайды.
3. Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есепті оңалту және банкроттық саласындағы уәкілетті органға (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсына отырып, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламада көрсетілген бұзушылықтарды әкімшінің жоюы әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалғаны болып танылады.
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есептің ұсынылған күні, оны ұсыну тәсіліне қарай:

6) ИИН/БИН должника;
7) вид процедуры;
8) период;
9) нарушение норм законодательства о реабилитации и банкротстве;
10) способ вручения;
11) дата получения;
12) дата исполнения.
Копия уведомления об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора направляется в суд, вынесший решение о применении реабилитационной процедуры или о признании должника банкротом.
3. Уведомление об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора должно быть вручено администратору лично под роспись или иным способом, подтверждающим факт отправки и получения.
При этом уведомление об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора, направленное одним из нижеперечисленных способов, считается врученным администратору в следующих случаях:
1) нарочно – с даты отметки администратора о получении;
2) электронным способом – с даты отправки уполномоченным органом на электронный адрес администратора, указанный в заявлении при регистрации (перерегистрации) администратора в уполномоченном органе.
4. Уведомление об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора подлежит направлению в течении пяти рабочих дней со дня, следующего за днем выявления нарушений.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2014 года № 771
Правила
и сроки представления отчета об исполнении уведомления об
устранении нарушений, выявленных по результатам камерального
контроля деятельности администратора
1. Общие положения
1. Настоящие Правила и сроки представления отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 марта 2014 года «О реабилитации и банкротстве» и устанавливают единый порядок и сроки представления отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих (далее – администратор).
2. Порядок и сроки представления отчета об исполнении уведомления
2. Уведомление об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора исполняется администратором в течение двадцати рабочих дней со дня, следующего за днем его вручения.
3. Исполнением уведомления об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора признается устранение администратором нарушений, указанных в уведомлении об устранении нарушений по результатам камерального контроля деятельности администратора, с представлением в уполномоченный орган в области реабилитации и банкротства (далее – уполномоченный орган) отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора.
Датой представления отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора в зависимости от способа ее представления является:

1) өзі келу тәртібімен – уәкілетті орган қабылдаған күн;
2) почта арқылы хабарламасы бар тапсырыс хатпен – почта немесе өзге де байланыс ұйымының қабылдағаны туралы белгісі қойылған күн болып табылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 шілдедегі
№ 771 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар
үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою
туралы хабарлама
20__ жылғы «___» __________                                   № _____
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның атауы)
«Оңалту және банкроттық туралы» Қазақстан Республикасы Заңының
20-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және тексеру нәтижелері
туралы 20__ жылғы «__» ______ №____ актінің негізінде «Оңалту және
банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес рәсімді
жүзеге асыратын
_____________________________________________________________________
(борышкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) немесе атауы)
Сізді _______________________________________________________________
(уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушылардың тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН)
_____________________________________________________________________
Борышкердің ЖСН/БСН: _____________________________
борышкердің мекенжайы: ______________________________________________
____________________________________________________________________
(индексі, облыс, қала, мекенжайы)
Рәсім түрі: ___________________________________
20__жылғы «___» _______ №____ тексеру нәтижелері бойынша анықталған
бұзушылықтар туралы _________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________ хабардар етеді
(оңалту және банкроттық туралы заңнаманың
нормаларын бұзушылықтар)
Уақытша әкімші, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушылар хабарламаларды орындауды хабарлама табыс етілген
(алынған) күннен кейінгі күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
хабарламада көрсетілген бұзушылықтарды жою, сондай-ақ уәкілетті
органға хабарламаның орындалғаны туралы есепті беру арқылы жүзеге
асырады.
«Мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан
Распубликасы Заңының 29-бабының 1-тармағына сәйкес бақылауды және
қадағалауды жүзеге асыру кезiнде тексерілетін субъектiлердiң
құқықтары мен заңды мүдделерi бұзылған жағдайда тексерілетін субъектi
тиісті бақылау және қадағалау органының және (немесе) лауазымды
адамның iс-әрекетiне (әрекетсiздiгiне) Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгiленген тәртiппен жоғары тұрған мемлекеттiк органға
не сотқа шағымдануға құқылы.
Қосымша: анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы ____ парақта.
Уәкілетті органның басшысы (басшының орынбасары):___________________
____________________________________________________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Хабарламаны алды:___________________________________________________
____________________________________________________________________
(Уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушылардың Т.А.Ә., күні, қолы)
Хабарлама әкімшіге берілді:__________________________________________
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның лауазымды адамының Т.А.Ә., күні, қолы)
Хабарлама әкімшіге жіберілді:________________________________________
_____________________________________________________________________
(жіберілгенін және (немесе) алынғанын дәлелдейтін құжат)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 шілдедегі
№ 771 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша
анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
20__ жылғы «___» __________                                   №______
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның атауы )
«Оңалту және банкроттық туралы» Қазақстан Республикасы Заңының

1) в явочном порядке – дата приема уполномоченным органом;
2) по почте заказным письмом с уведомлением – дата отметки о приеме почтовой или иной организации связи.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2014 года № 771
Форма
Уведомление
об устранении нарушений, выявленных по
результатам проверки деятельности
администратора, отстраненного за эти нарушения
«___» __________20___ года                       № _____
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 20 Закона
Республики Казахстан «О реабилитации и банкротстве» и на основании
акта о результатах проверки № от « ____» 20 _____г. _________________
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа)
уведомляет Вас ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), ИИН
временного администратора, реабилитационного,
временного и банкротного управляющих
_____________________________________________________________________
осуществляющего процедуру в соответствии с Законом Республики
Казахстан «О реабилитации и банкротстве» в __________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) или наименование должника)
ИИН/БИН должника: ___________________________________________________
адрес должника:______________________________________________________
(индекс, область, город, адрес)
Вид процедуры: ______________________________________________________
о нарушениях, выявленных по результатам проверки № ____ от «____» 20 _____ года
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(нарушения норм законодательства о реабилитации и банкротстве)
Исполнение уведомлений осуществляется временным
администратором, реабилитационным, временным и банкротным
управляющими в течение двадцати рабочих дней со дня, следующего за
днем вручения (получения) уведомления путем устранения нарушений,
указанных в уведомлении, а также представления в уполномоченный орган
отчета об исполнении уведомления.
В соответствии с пунктом 1 статьи 29 Закона Республики
Казахстан «О государственном контроле и надзоре» в случае нарушения
прав и законных интересов проверяемых субъектов при осуществлении
контроля и надзора, проверяемый субъект вправе обжаловать действия
(бездействие) соответствующего органа контроля и надзора и (или)
должностного лица в вышестоящий государственный орган либо суд в
порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение: описание выявленных нарушений на ____ листе(-ах).
Руководитель (заместитель руководителя) уполномоченного органа: _____
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил: ________________________________________________
(Ф.И.О. временного администратора,
реабилитационного, временного и
банкротного управляющих, подпись, дата)
Уведомление вручено администратору: _________________________________
(Ф.И.О. должностного лица
уполномоченного органа,
подпись, дата)
Уведомление отправлено администратору: ______________________________
(документ, подтверждающий факт
отправки и (или) получения)
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2014 года 771
Форма
Уведомление
об устранении нарушений, выявленных по
результатам камерального
контроля деятельности администратора
«___» __________20___ года                             № ______
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа)

20-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес «Оңалту және банкроттық
туралы» ҚР Заңына сәйкес рәсімді жүзеге асыратын
_____________________________________________________________________
(борышкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) немесе атауы)
Сізді________________________________________________________________
(уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушылардың тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН)
_____________________________________________________________________
Борышкердің ЖСН/БСН: _____________________________
борышкердің мекенжайы: ____________________________________________
_______________________________________ _____________________________
(индексі, облыс, қала, мекенжайы)
Рәсім түрі: ___________________________________
Сізді 20__жылғы «___» _______ бұзушылықтар туралы ___________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________ хабардар етеді.
(оңалту және банкроттық туралы заңнаманың нормаларын бұзушылықтар)
Уақытша әкімші, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушылар хабарламаларды орындауды хабарлама табыс етілген
(алынған) күннен кейінгі күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
хабарламада көрсетілген бұзушылықтарды жою, сондай-ақ уәкілетті
органға хабарламаның орындалғаны туралы есепті беру арқылы жүзеге
асырады.
«Мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан
Республикасы Заңының 16-бабы 7-тармағының 1) тармақшасына сәйкес
тексерудің нәтижесінде және бақылау мен қадағалаудың өзге де
нысандарының нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы
нұсқамалардың (қаулылардың, ұсынулардың, хабарламалардың) орындалуын
бақылау тексерілетін субъектілерді жоспардан тыс тексеруге негіз
болып табылады.
Қосымша: анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы ____ парақта.
Уәкілетті органның басшысы (басшының орынбасары): ___________________
_______ _________ ___________________________________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Хабарламаны алды: ___________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушылардың Т.А.Ә., күні, қолы)
Хабарлама әкімшіге берілді:__________________________________________
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның лауазымды адамының Т.А.Ә., күні, қолы)
Хабарлама әкімшіге жіберілді: _______________________________________
_____________________________________________________________________
(жіберілгенін және (немесе) алынғанын дәлелдейтін құжат)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 шілдедегі
№ 771 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша
анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы
туралы есеп
Хабарламаның нөмірі және күні:_______________________________________
Кезеңі:______________________________________________________________
Рәсімнің түрі:_______________________________________________________
Уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушылардың тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН:____________
_____________________________________________________________________
Борышкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) немесе атауы,
ЖСН/БСН: ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Хабарламаны жіберген уәкілетті органның атауы:_______________________
____________________________________________________________________,
Анықталған және жойылған бұзушылықтар туралы ақпарат:________________
_____________________________________________________________________
__________________________________________________________________,
Растайтын құжаттардың көшірмелерін қоса бере отырып, уақытша
әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың
қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған
бұзушылықтарды жою туралы хабарламада көрсетілген бұзушылықтармен
әкімшінің келіспеуі үшін негіз болып табылатын мән-жайлар:___________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қоса берілетін құжаттардың тізбесі:__________________________________
_____________________________________________________________________
Уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушылардың қолы:________________________________________________
Есептің тапсырылған күні: 201____ жылғы «___» ______________

в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 20 Закона Республики
Казахстан «О реабилитации и банкротстве» уведомляет Вас, ____________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилии, имя, отчество (при наличии), ИИН
временного администратора, реабилитационного, временного
и банкротного управляющих)
осуществляющего процедуру в соответствии с Законом Республики
Казахстан «О реабилитации и банкротстве» в __________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) или наименование должника)
_____________________________________________________________________
ИИН/БИН должника: ___________________________________________________
адрес должника: _____________________________________________________
(индекс, область, город, адрес)
Вид процедуры: ______________________________________________________
о нарушениях, выявленных «______» _______ года
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(нарушения норм законодательства о реабилитации и банкротстве)
Исполнение уведомлений осуществляется временным
администратором, реабилитационным, временным и банкротным
управляющими в течение двадцати рабочих дней со дня, следующего за
днем вручения (получения) уведомления путем устранения нарушений,
указанных в уведомлении, а также представления в уполномоченный орган
отчета об исполнении уведомления.
Согласно подпункта 1) пункта 7 статьи 16 Закона Республики
Казахстан «О государственном контроле и надзоре в Республике
Казахстан» контроль исполнения предписаний (постановлений,
представлений, уведомлений) об устранении выявленных нарушений в
результате проверки и по результатам иных форм контроля и надзора
является основанием для проведения внеплановой проверки.
Приложение: описание выявленных нарушений на ____ листе (-ах).
Руководитель (заместитель руководителя) уполномоченного органа:
_______________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил: __________________________________________
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. временного администратора, реабилитационного,
временного и банкротного управляющих, подпись, дата)
Уведомление вручено администратору: ___________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица уполномоченного
органа, подпись, дата)
Уведомление отправлено администратору: ______________________________
_____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2014 года № 771
Форма
Отчет
об исполнении уведомления об устранении нарушений,
выявленных по результатам камерального контроля
деятельности администратора
Номер и дата уведомления: ___________________________________________
Период: _____________________________________________________________
Вид процедуры: ______________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии), ИИН временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих: ____________
_____________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии) либо наименование, ИИН/БИН должника: ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Наименование уполномоченного органа, направившего уведомление: ______
_____________________________________________________________________
Информация по выявленным и устраненным нарушениям: __________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Обстоятельства, являющиеся основанием для несогласия временного
администратора, реабилитационного, временного и банкротного
управляющих с нарушениями, указанными в уведомлении об устранении
нарушений, выявленных по результатам камерального контроля
деятельности временного администратора, реабилитационного, временного
и банкротного управляющих, с приложением копий подтверждающих
документов: _________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Перечень прилагаемых документов: ____________________________________
_____________________________________________________________________
Подпись временного администратора, реабилитационного, временного и
банкротного управляющих: _______________________________
Дата представления отчета: « ____ » ______________ 20_ год.