Түрікменбашы қаласында (Түрікменстан) Қазақстан Республикасының консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 шілдедегі № 773 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түрікменбашы қаласында (Түрікменстан) Қазақстан Республикасының консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

Об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Туркменбаши (Туркменистан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2014 года № 773
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Открыть в городе Туркменбаши (Туркменистан) Консульство Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов