Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 шілдедегі № 795 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 23-24, 228-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік автомобильдердің тиістілік нормативінде:
реттік нөмірлері 19, 20-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
19
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Бас прокуратурасын, сондай-ақ арнайы көлігі барларын қоспағанда, қызметкерлерінің саны:
100-ге дейін
1***********
3000-нан көп емес
***
100-ден 200-ге дейін орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы** ведомстволарына көлік қызметін көрсету
2
3000-нан көп емес
***
20
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Бас прокуратурасын, сондай-ақ, арнайы көлігі барларын қоспағанда, орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың аудандардағы (облыстық маңызы бар қалалардағы) ведомстволарына көлік қызметін көрсету
1***********
3000-нан көп емес
***
";
көрсетілген нормативке ескертпелер мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"*********** Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясына және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің аудандық қазынашылық басқармаларына көлік қызметін көрсету үшін көзделген автомобильдер Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Ақтөбе мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментінің теңгерімінде.";

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" и от 24 февраля 2000 года № 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2014 года № 795. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 «Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 23-24, ст. 228):
в нормативе положенности служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 19, 20, изложить в следующей редакции:
«
19
Транспортное обслуживание территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств в областях, городах Астане и Алматы**, за исключением Верховного Суда и Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт при численности работников:
до 100
1***********
не более 3000
***
от 100 до 200
2
не более 3000
***
20
Транспортное обслуживание территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств в районах, (городах областного значения), за исключением Верховного Суда и Генеральной прокуратуры  Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт
1 ***********
не более 3000
***
»;
примечания к указанному нормативу дополнить строкой следующего содержания:
«*********** автомобили, предусмотренные для транспортного обслуживания Инспекции финансового контроля по Актюбинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан и районных управлений казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, находятся на балансе Актюбинского департамента государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.»;

2) "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарына қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының тиесілілік табелінде:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі *
Жедел
Банктермен және қазынашылық бөлімшелерімен жедел жұмыс үшін
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті
1
Облыстар бойынша қазынашылық департаменттері:
Ақмола
2
Ақтөбе*
2*
Алматы
2
Атырау
1
Шығыс Қазақстан
2
Жамбыл
1
Батыс Қазақстан
2
Қарағанды
2
Қостанай
2
Қызылорда
1
Маңғыстау
1
Павлодар
2
Солтүстік Қазақстан
2
Оңтүстік Қазақстан
2
Астана қаласы бойынша
2
Алматы қаласы бойынша
2
Жедел
Салық төлеушілерге салықтық тексерулер жүргізу, банктермен өзара іс-қимыл жасау үшін
Облыстар бойынша салық департаменттері*
3*
Астана қаласы бойынша Салық департаменті
2
Алматы қаласы бойынша Салық департаменті
3
Қалалар бойынша салық басқармалары*
2*
Аудандар бойынша салық басқармалары *
2*
Кедендік бақылау комитеті
Жедел
Жедел және алдын алу жұмысы үшін
Кедендік бақылау комитеті
2
Облыстар бойынша кедендік бақылау департаменттері*
4*
Кедендер
3
Кеден бекеттері*
2*
";
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"Ескертпе:
* мына: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментіне; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша аумақтық бөлімшелеріне; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті мен Ақтөбе облысының аумағында орналасқан кеден бекеттеріне, жедел-іздестіру іс-шаралары кезінде жұмылдырылған автокөліктен басқа, көлік қызметін көрсету үшін көзделген арнайы көлік құралдары Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Ақтөбе мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментінің теңгерімінде.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288 «Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета»:
в табеле положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел «Министерство финансов Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«
Министерство финансов Республики Казахстан*
Оперативная
Для оперативной работы с банками и подразделениями Казначейства
Комитет казначейства Министерства финансов
1
Департаменты казначейства по областям:
Акмолинской
2
Актюбинской*
2*
Алматинской
2
Атырауской
1
Восточно-Казахстанской
2
Жамбылской
1
Западно-Казахстанской
2
Карагандинской
2
Костанайской
2
Кызылординской
1
Мангистауской
1
Павлодарской
2
Северо-Казахстанской
2
Южно-Казахстанской
2
по городу Астане
2
по городу Алматы
2
Оперативная
Для проведения налоговых проверок налогоплательщиков, взаимодействия с банками
Налоговые департаменты по областям*
3*
Налоговый департамент по городу Астане
2
Налоговый департамент по городу Алматы
3
Налоговые управления по городам*
2*
Налоговые управления по районам*
2*
Комитет таможенного контроля
Оперативная
Для оперативной и профилактической работы
Комитет таможенного контроля
2
Департаменты таможенного контроля по областям*
4*
Таможни
3
Таможенные посты*
2*
»;
дополнить примечанием следующего содержания:
«Примечание:
* специальные транспортные средства, предусмотренные для транспортного обслуживания: Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан; территориальных подразделений по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан; Департамента таможенного контроля по Актюбинской области и таможенных постов, расположенных на территории Актюбинской области, Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, кроме автотранспорта, задействованного при оперативно-розыскных мероприятиях; находятся на балансе Актюбинского департамента государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов