"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2013 - 2015 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 1212 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 847 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2013 – 2015 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 1212 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2013 – 2017 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы»;
123 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2013 – 2017 жылдарға арналған кешенді жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары және Шығыс Қазақстан облысының әкiмi Жоспарда көзделген iс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсiн және жартыжылдықтың қорытындылары бойынша, 20 қаңтардан және 20 шiлдеден кешiктiрмей Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне олардың iске асырылу барысы туралы ақпарат берсiн.
3. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгi жартыжылдықтың қорытындылары бойынша 1 ақпаннан және 1 тамыздан кешiктiрмей Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жоспардың iске асырылу барысы туралы жиынтық ақпарат берсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне жүктелсiн.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2013 – 2015 жылдарға арналған кешенді жоспары осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 31 шілдедегі
№ 847 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 1212 қаулысымен
бекітілген
Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласын әлеуметтік-экономикалық

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2012 года № 1212 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Семей Восточно-Казахстанской области на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 847
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2012 года № 1212 «Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Семей Восточно-Казахстанской области на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
«Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Семей Восточно-Казахстанской области на 2013 – 2017 годы»;
пункты 123 и 4 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемый Комплексный план социально-экономического развития города Семей Восточно-Казахстанской области на 2013 – 2017 годы (далее – План).
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан и акиму Восточно-Казахстанской области обеспечить своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом, и по итогам полугодия, не позднее 20 января и 20 июля, представлять информацию о ходе их реализации в Министерство регионального развития Республики Казахстан.
3. Министерству регионального развития Республики Казахстан по итогам полугодия, не позднее 1 февраля и 1 августа, представлять в Правительство Республики Казахстан сводную информацию о ходе реализации Плана.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство регионального развития Республики Казахстан.»;
Комплексный план социально-экономического развития города Семей Восточно-Казахстанской области на 2013 – 2015 годы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2014 года № 847
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 2012 года № 1212
КОМПЛЕКСНЫЙ ПЛАН
социально-экономического развития
города Семей Восточно-Казахстанской области

«Ертіс» ӘКК қарыз қаражаты 202 (40,2 %), кәсіпорынның меншікті қаражаты 300 (59,8 %)
2
«Мұздыбай – 1» шаруа қожалығының сыйымдылығы 6000 тонналық жерасты көкөніс қоймасын салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2013 жылғы
IV тоқсан
2013 жылы – 248
«Қазагро-қаржы» АҚ қарыз қаражаты 100 (17,6 %), кәсіпорынның меншікті қаражаты 468,7 (82,4 % )
3
«Ромат» фармацевтикалық компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Семей медициналық препараттар зауытын реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ИЖТМ
2013 жылғы
IV тоқсан
2015 жылы – 5430
қарыз қаражаты – 3380 (74,6%), меншікті қаражат – 1150 (25,4%)
4
«Жаңа Семей шпал зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің базасында полиэтилен және алдын ала оқшауланған құбырлар өндірісін ұйымдастыру
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
2014 жылы – 300
кәсіпорынның меншікті қаражаты 130 (43,3 %), қарыз қаражаты 170 (56,7 %)
5
«Семей жолдары» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің базасында құрылыс материалдары өндірісін кеңейту
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 жылғы
IV тоқсан
2014 жылы – 534,9
кәсіпорынның меншікті қаражаты 354,9 (66,3 %), қарыз қаражаты 180 (33,7 %)
6
«Kondiz» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кондитерлік фабрикасында крекер өндіру бойынша 2 желі орнату
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 жылғы
II тоқсан
2014 жылы – 2500
кәсіпорынның меншікті қаражаты
2. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Сумен жабдықтау және су бұру
7
Семей қаласы Озерки аулының су құбыры желілерін реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2013 жылғы
IV тоқсан
2013 жылы – 246,6
республикалық бюджет
2013 жылы – 27,4
жергілікті бюджет
8
Семей қаласы Бұлақ аулының су құбыры желілерін реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2013 жылғы
IV тоқсан
2013 жылы – 198,6
республикалық бюджет
2013 жылы – 22,1
жергілікті бюджет
9
Семей қаласы Холодный ключ кентінің су құбыры желілерін реконструкциялауды және кеңейтуді» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2017 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
10
«Гидростроитель» шағын ауданындағы қолданыстағы су құбыры желілерін реконструкциялаумен Новобаженово ауылының су құбыры желілерін салу» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2016 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
11
«Қайнар ауылының су құбыры желілерін реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2016 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
12
«Мұқыр ауылының су құбыры желілерін салу» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2017 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
13
«Абыралы ауылының су құбыры желілерін реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2017 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
14
«Комсомол кентінің су құбыры желілерін реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2017 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
15
«Большой аралында Ертіс өзенінен су тартқышты реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2017 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
16
«Контрольный кентіндегі су құбыры желілерін салу» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
17
«Су құбыры желілерін реконструкциялай отырып, Затон аралындағы су тартқышты реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2016 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
18
«Ағын суларды биологиялық тазарту арқылы тазарту құрылыстарын реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2017 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
19
Холодный ключ кентінен Селевин көшесіне дейін кәріз желілерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2014 жылғы
IV тоқсан
2013 жылы – 250,0*
2014 жылы – 199,3*
республикалық бюджет
2013 жылы – 27,8**
2014 жылы – 73,6**
жергілікті бюджет
20
«Шульбинск кентінің кәріз жүйесін реконструкциялау. Тазарту құрылыстары» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2016 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
21
«ЖЭО-1 аумағынан кәріз коллекторын және су құбырын шығару» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
Жылумен жабдықтау
22
Қолданыстағы жылумен жабдықтау жүйесін жаңғырту және реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ИЖТМ

заемные средства СПК «Ертіс» 202 (40,2%), собственные средства предприятия 300 (59,8%)
2
Строительство подземного овощехранилища вместимостью 6000 тонн крестьянского хозяйства «Муздыбай - 1»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2013 года
2013 год - 248
заемные средства АО «Казагро-финанс» 100 (17,6%), собственные средства предприятия 468,7 (82,4%)
3
Реконструкция Семипалатинского завода медицинских препаратов товарищества с ограниченной ответственностью «Фармацевтическая компания «Ромат»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МИНТ
IV квартал 2013 год
2013 год – 5430,0
заемные средства 3380 (74,6%), собственные средства предприятия 1150 (25,4%)
4
Организация производства полиэтиленовых и предизолированных труб на базе ТОО «Жана Семей шпал зауыты»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
2014 год - 300
собственные средства предприятия 130 (43,3%) заемные средства 170 (56,7%)
5
Расширение производства строительных материалов на базе ТОО «Семей жолдары»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2014 года
2014 год - 534,9
собственные средства предприятия 354,9 (66,3%)
заемные средства 180,0 (33,7%)
6
Установка 2-х линий по производству крекеров в кондитерской фабрике ТОО "Kondiz"
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
II квартал 2014 года
2014 год – 2500
собственные средства предприятия
2. Жилищно-коммунальное хозяйство
Водоснабжение и водоотведение
7
Реконструкция водопроводных сетей села Озерки города Семей
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2013 года
2013 год – 246,6
республиканский бюджет
2013 год – 27,4
местный бюджет
8
Реконструкция водопроводных сетей села Булак города Семей
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2013 года
2013 год – 198,6
республиканский бюджет
2013 год – 22,1
местный бюджет
9
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция и расширение водопроводных сетей поселка Холодный ключ города Семей»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2017 года
не требуются
10
Внесение предложения по финансированию проекта «Строительство водопроводных сетей села Новобаженово с реконструкцией существующих водопроводных сетей в микрорайоне «Гидростроитель»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2016 года
не требуются
11
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция водопроводных сетей села Кайнар»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2016 года
не требуются
12
Внесение предложения по финансированию проекта «Строительство водопроводных сетей села Мукур»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2017 года
не требуются
13
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция водопроводных сетей села Абралы»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2017 года
не требуются
14
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция водопроводных сетей поселка Комсомольский»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2017 года
не требуются
15
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция водозабора из реки Иртыш острова Большой»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2017 года
не требуются
16
Внесение предложения по финансированию проекта «Строительство водопроводных сетей поселка Контрольный»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 года
не требуются
17
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция водозабора острова Затон с реконструкцией водопроводных сетей»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2016 года
не требуются
18
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция и расширение очистных сооружений с биологической очисткой сточных вод»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2017 года
не требуются
19
Строительство канализационных сетей от поселка Холодный ключ до улицы Селевина
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2014 года
2013 год – 250,0 2014 год – 199,3*
республиканский бюджет
2013 год – 27,8 2014 год – 73,6**
местный бюджет
20
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция канализационной системы поселка Шульбинск. Очистные сооружения»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2016 года
не требуются
21
Внесение предложения по финансированию проекта «Вынос канализационного коллектора и водопровода с территории ТЭЦ-1»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 года
не требуются
Теплоснабжение
22
Модернизация и реконструкция существующей системы теплоснабжения
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МИНТ

2013 – 2015 жылдардағы
IV тоқсан
2013 жылы – 6950,
2014 жылы – 8000,
2015 жылы – 8000
республикалық бюджет
23
342 квартал орталық жылыту пунктін реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2013 жылғы
IV тоқсан
2013 жылы – 38,0
республикалық бюджет
2013 жылы – 3,4
жергілікті бюджет
24
Семей қаласы Энергетик шағын ауданындағы тұрғын үйлер үшін «5 интернат» қазандығын реконструкциялау. Объект: «5 интернат» қазандығы
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысы-ның әкімдігі, ӨДМ
2013 – 2014 жылдардағы
IV тоқсан
2013 жылы – 154,5
2014 жылы – 473,1
республикалық бюджет
2013 жылы – 17,2
жергілікті бюджет
25
«Қуаты 31,6 Гкал/сағ дейін болатын «35 квартал» қазандығын реконструкциялау,  2-кезек» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
26
«Семей қаласының қуаты 31,6 Гкал/сағ дейін болатын «35 квартал» қазандығын реконструкциялау, 3-кезек» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
27
«Қосалқы жабдықтары және суды дайындайтын қондырғысы бар екі қазандықты ауыстыра отырып, «МЭН» қазандығын реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
28
«Зооветинститут» қазандығын және жылу желілерін қазандығын реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
29
«506 орталық жылу пунктінің кварталішілік желілерін реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
30
«501 орталық жылу пунктінің кварталішілік желілерін реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
31
«410 орталық жылу пунктінің кварталішілік желілерін реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
32
«Дорожник» қазандығын реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
33
«14 ықшам ауданың қазандығын және жылу желілерін реконструкциялау» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
34
Қаланың жылумен жабдықтау схемасын әзірлеу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан

IV квартал 2013-2015 годов
2013 год – 6950
2014 год – 8000
2015 год – 8000
республиканский бюджет
23
Реконструкция центрального теплового пункта 342 квартала
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2013 года
2013 год – 38,0
республиканский бюджет
2013 год – 3,4
местный бюджет
24
Реконструкция котельной «5 интернат» для жилых домов в микрорайоне Энергетик. Объект: котельная «5 интернат»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2013-2014 годов
2013 год – 154,5 2014 год - 473,1*
республиканский бюджет
2013 год - 17,2
местный бюджет
25
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция котельной «35 квартала» 2 очередь мощностью до 31,6 Гкал/час»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015-2016 годов
не требуются
26
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция котельной «35 квартала» 3 очередь мощностью до 31,6 Гкал/час»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 года
не требуются
27
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция котельной «МЭН» с заменой двух котлов со вспомогательным оборудованием и водоподготовительной установки»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015-2016 годов
не требуются
28
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция котельной «Зооветинститут» и тепловых сетей»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015-2016 годов
не требуются
29
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция внутриквартальных сетей от центрального теплового пункта – 506»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 года
не требуются
30
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция внутриквартальных сетей от центрального теплового пункта – 501»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 года
не требуются
31
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция внутриквартальных сетей от центрального теплового пункта – 410»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015-2016 годов
не требуются
32
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция котельной «Дорожник»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015-2016 годов
не требуются
33
Внесение предложения по финансированию проекта «Реконструкция котельной и тепловых сетей 14 микрорайона»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015-2016 годов
не требуются
34
Разработка схемы теплоснабжения города
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 года

2015 жылы – 2**
жергілікті бюджет
35
Тихий переулок, 8 көшесіндегі тұрғын үйге жылу желісін салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 жылғы
IV тоқсан
2014 жылы – 15,1**
жергілікті бюджет
Электрмен жабдықтау
36
Ақсай кентінде жеке құрылыс үйлерінің электр желілерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
2014 жылы – 33,9
2015 жылы – 405*
2016 жылы – 431,3*
республикалық бюджет
2015 жылы – 29**
2016 жылы – 67,7*
жергілікті бюджет
Тұрғын үй шаруашылығы
37
72 пәтерлік 9 қабатты жалға берілетін алты тұрғын үй салу бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2017 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
38
72 пәтерлік 9 қабатты кредиттік үш тұрғын үй салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2014 – 2015 жылдардағы
IV тоқсан
2015 жылы – 495*
2016 жылы – 300*
республикалық бюджет
39
72 пәтерлік 9 қабатты жалға берілетін 6 тұрғын үйдің үшеуіне инженерлік желілер салу бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2017 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
40
72 пәтерлік 9 қабатты 3 кредиттік тұрғын үйдің инженерлік желілерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 жылғы
IV тоқсан
2015 жылы – 148,5
республикалық бюджет
41
Холодный ключ кентіндегі жаңадан салынған тұрғын үйлерге электр желілерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 жылғы
I тоқсан
2013 жылы – 69,8
2014 жылы – 758,5*
республикалық бюджет
2014 жылы – 92**
жергілікті бюджет
42
Холодный ключ кентіндегі жаңадан салынған тұрғын үйлерге жылу желілерін салуды бастау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
2015 жылы – 18*,
республикалық бюджет
2015 – 1,8**
облыстық бюджет
43
Холодный ключ кентіндегі жаңадан салынған тұрғын үйлерге су құбыры желілерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ӨДМ
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
2015 жылы – 18,0*
республикалық бюджет
2015 жылы – 1,8**
жергілікті бюджет
44
Холодный ключ кентіндегі жаңадан салынған тұрғын үйлерге кәріз желілері құрылысын бастау
ӨДМ-ге ақпарат
ҚР ӨДМ, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
2015 жылы – 18*
республикалық бюджет
2015 жылы – 1,8**
жергілікті бюджет
Жылу энергетикасы
45
ЖЭО-3 құрылысына техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу
ӨДМ-ге ақпарат
«Самұрық-Энерго» АҚ, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
көзделген қаражат шегінде
«Самұрық-Энерго» АҚ қаржыландыру
Әлеуметтік инфрақұрылым
Білім беру
46
Чехов көшесі, 123/а бойындағы балабақшаны республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беру
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2013 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
47
Чехов көшесі, 123/а бойындағы бұрынғы 140 орындық балабақшаны реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
II тоқсан

2015 год - 2**
местный бюджет
35
Строительство тепловой сети к жилому дому по улице Тихий переулок, 8
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2014 года
2014 год - 15,1**
местный бюджет
Электроснабжение
36
Строительство электрических сетей домов индивидуальной застройки в поселке Аксай
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2014 -2016 годов
2014 год - 33,9 2015 год - 405* 2016 год - 431,3*
республиканский бюджет
2015 год - 29**  2016 год -67,7**
местный бюджет
Жилищное хозяйство
37
Внесение предложения по строительству шести 9-этажных 72-квартирных жилых арендных домов
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015-2017 годов
не требуются
38
Строительство трех 9-этажных 72-квартирных жилых кредитных домов
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2014-2015 годов
2015 год – 495* 2016 год - 300*
республиканский бюджет
39
Внесение предложения на строительство инженерных сетей к шести 9-этажным 72-квартирным жилым арендным домам
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015-2017 годов
не требуются
40
Строительство инженерных сетей к трем 9-этажным 72-квартирным жилым кредитным домам
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 года
2015 год – 148,5*
республиканский бюджет
41
Строительство электрических сетей к жилым домам новой застройки в поселке Холодный ключ
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
I квартал 2015 года
2013 год – 69,8* 2014 год - 758,5*
республиканский бюджет
2014 год - 92**
местный бюджет
42
Начало строительства тепловых сетей к жилым домам новой застройки поселка Холодный ключ
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 - 2016 годов
2015 год – 18,0*
республиканский бюджет
2015 год -1,8**
местный бюджет
43
Начало строительства водопроводных сетей к жилым домам новой застройки поселка Холодный ключ
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 - 2016 годов
2015 год – 18,0*
республиканский бюджет
2015 год -1,8**
местный бюджет
44
Начало строительства канализационных сетей к жилым домам новой застройки поселка Холодный ключ
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МРР
IV квартал 2015 - 2016 годов
2015 год – 18,0*
республиканский бюджет
2015 год -1,8**
местный бюджет
Теплоэнергетика
45
Разработка технико-экономического обоснования на строительство ТЭЦ-3
информация в МРР
АО «Самрук-Энерго», акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
в пределах предусмотренных средств
финансирование АО «Самрук-Энерго»
4. Социальная инфраструктура
Образование
46
Передача из республиканской собственности в коммунальную собственность города детского сада на 140 мест по улице Чехова 123/а
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2013 года
не требуются
47
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию бывшего детского сада по улице Чехова 123/а на 140 мест
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
II квартал 2015 года

2014 жылы – 8,6**
жергілікті бюджет
48
Чехов көшесі, 123/а бойындағы балабақшаны реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
2015 жылы – 286,0**
жергілікті бюджет
49
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігін қолданып, концессия схемасы бойынша 5 балабақша салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
2015 жылы – 2651,0
инвесторлардың қаржысы
50
«Холодный ключ кентінде 230 орындық балабақша салу» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
51
№ 34 орта мектебіне 100 орындық шағын орталықтың қосалқы құрылысын салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
2015 жылы – 220,3**
жергілікті бюджет
52
Бобровка кентінде 600 орындық орта мектеп салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
I тоқсан
2014 жылы – 10,8**
жергілікті бюджет
53
Бобровка кентінде 600 орындық орта мектеп құрылысын салу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2017 жылғы
IV тоқсан
2016 жылы -
422*
республикалық бюджет
54
Шақаман ауылындағы орта мектепке қазандық салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
2015 жылы – 46,5**
жергілікті бюджет
55
Қайнар ауылындағы Бегалин атындағы орта мектептің жанындағы 40 орындық интернатты реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
2015 жылы – 98,3**
жергілікті бюджет
56
Қайнар ауылындағы Бегалин атындағы орта мектептің қазандығын реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
2015 жылы – 37**
жергілікті бюджет
Денсаулық сақтау
57
Жедел медициналық жәрдем станциясын салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, ДСМ
2014 – 2015 жылғы
ІV тоқсан
2013 жылы – 489,0
2014 жылы – 500*
2015 жылы – 369,1*
республикалық бюджет
2013 жылы – 31,9
2014 жылы – 50,0**
2015 жылы – 43,1**
жергілікті бюджет
Мәдениет
58
«Полковничий аралында көрме залының (Бейбітшілік мұражайы) салу» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі, Мәдениетмині
2015 жылғы
І тоқсан
талап етілмейді
Спорт
59
Хоккей модулін салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 – 2016 жылдардағы
IV тоқсан
2015 жылы – 212**,
2016 жылы – 397**
жергілікті бюджет
60
«Ұшақтар кентінде 3000 орындық жабық футбол манежінің салу» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
СДШІА, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді

2014 год - 8,6**
местный бюджет
48
Реконструкция детского сада на 140 мест по улице Чехова 123/а
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
2015 год - 286,0**
местный бюджет
49
Строительство 5 детских садов по схеме концессии с применением механизма Государственного частного партнерства
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
2015 год - 2651,0
средства инвесторов
50
Внесение предложения по финансированию проекта «Строительство детского сада на 230 мест в поселке Холодный ключ»
информация в МРР
МОН, акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
не требуются
51
Строительство пристройки мини-центра на 100 мест к средней школе № 34
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
2015 год -220,3**
местный бюджет
52
Разработка проектно-сметной документации на строительство средней школы на 600 мест в поселке Бобровка
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
I квартал 2015 года
2014 год-10,8**
местный бюджет
53
Строительство средней школы на 600 мест в поселке Бобровка
информация в МРР
МОН, акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2017 года
2016 год – 430*
2017 год – 430*
республиканский бюджет
54
Строительство котельной к средней школе села Чекоман
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
2015 год - 46,5**
местный бюджет
55
Реконструкция интерната при школе имени Бегалина в селе Кайнар на 40 мест
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
2015 год - 98,3**
местный бюджет
56
Реконструкция котельной к школе имени Бегалина в селе Кайнар
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
2015 год- 37**
местный бюджет
Здравоохранение
57
Строительство станции скорой медицинской помощи
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МЗ
IV квартал 2014-2015 годов
2013 год - 489,0 2014 год - 500* 2015 год - 369,1*
республиканский бюджет
2013 год - 31,9 2014 год-50,0** 2015 год – 43,1**
местный бюджет
Культура
58
Внесение предложения по финансированию проекта «Строительство выставочного зала (Музей мира) на острове Полковничий»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области, МК
I квартал 2015 года
не требуются
Спорт
59
Строительство хоккейного модуля
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015-2016 годов
2015 год -212** 2016 год - 397**
местный бюджет
60
Внесение предложения по финансированию проекта «Строительство крытого футбольного манежа на 3000 мест в поселке Ушактар»
информация в МРР
АДФКС, акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
не требуются

5. Көлік кешені
61
Семей қаласы көшелерінің жүргінші бөлігін, тротуарларды орташа және ағымдағы жөндеу және жолдарды реконструкциялау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2013 – 2015 жылдардағы
IV тоқсан
2013 жылы – 757,0
2014 жылы – 1023,7
2015 жылы – 515,3
жергілікті бюджет
62
2 жерүсті жаяу жүргінші өтпелерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 – 2015 жылдардағы
IV тоқсан
2014 жылы – 40,0**
2015 жылы – 40**
жергілікті бюджет
6. Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шаралар
63
«Семей қаласының Полковничий, Смычка аралдарында Ертіс өзені жағалауын бекіту» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
ТЖМ, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2015 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
7. Өзгелер
64
Семей қаласының елді мекендерін егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларын әзірлеу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2013 – 2015 жылдардағы
IV тоқсан
2013 жылы – 170,0**
2014 жылы – 25,4**
2015 жылы – 25,1**
жергілікті бюджет
65
«Ертіс өзенінің жағалауын абаттандыру» жобасын қаржыландыру бойынша ұсыныс енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2017 жылғы
IV тоқсан
талап етілмейді
66
Семей қаласының коммуналдық кәсіпорындарында электр энергиясын есепке алудың автоматты жүйесін енгізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2013 жылғы
IV тоқсан
кәсіпорынның меншікті қаражаты
67
Семей қаласының 2020 жылға дейінгі даму келешегі бойынша зерттеулер (брендинг) жүргізу
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 – 2015 жылдардағы
IV тоқсан
**
жергілікті бюджет
68
Бекітілген республикалық бағдарламалардың шеңберінде Семей қаласының микрокредит және шағын және орта бизнесті субсидиялауды алушыларын көбейту
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 – 2017 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
69
Бекітілген республикалық бағдарламалардың шеңберінде өз ісін құру және кеңейту үшін Семей қаласының ауылдық елді мекендерінің өзін-өзі жұмыспен қамтыған жұмыссыз және табысы аз тұрғындарына микрокредиттер беру
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 – 2017 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
70
Бекітілген республикалық бағдарламалардың шеңберінде Семей қаласында кәсіпкерлік белсенділікті және бизнес климатты жақсарту бойынша шаралар кешенiн қабылдау
ӨДМ-ге ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2014 – 2017 жылдардағы
IV тоқсан
талап етілмейді
Ресурстарға қажеттілік
Республикалық бюджет

5. Транспортный комплекс
61
Капитальный, средний, текущий ремонт проезжей части и тротуаров улиц и реконструкция дорог города Семей
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2013-2015 годов
2013 год – 757,0  2014 год – 1023,7 2015 год – 515,3
местный бюджет
62
Строительство 2-х надземных пешеходных переходов
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2014- 2015 годов
2014 год - 40** 2015 год - 40**
местный бюджет
6. Мероприятия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
63
Внесение предложения по финансированию проекта «Укрепление берега реки Иртыш острова Полковничий, острова Смычка города Семей»
информация в МРР
МЧС, акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2015 года
не требуются
7. Прочие
64
Разработка проектов детальной планировки населенных пунктов города Семей
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2013-2015 годов
2013 год –170,0** 2014 год – 25,4** 2015 год – 25,1**
местный бюджет
65
Внесение предложения по финансированию проекта «Благоустройство набережной реки Иртыш»
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2017 года
не требуются
66
Внедрение автоматизированной системы учета электроэнергии в коммунальных предприятиях города Семей
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2013 года
собственные средства предприятия
67
Проведение исследования (брендинг) по перспективам развития города Семей до 2020 года
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2014 -2015 годов
**
местный бюджет
68
Увеличение получателей микрокредитования и субсидирования малого и среднего бизнеса города Семей в рамках утвержденных республиканских программ
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2014 - 2017 годов
не требуются
69
Предоставление микрокредитов самозанятым, безработным, малообеспеченным жителям сельских населенных пунктов города Семей для создания и расширения собственного дела в рамках утвержденных республиканских программ
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2014 - 2017 годов
не требуются
70
Принятие комплекса мер по повышению предпринимательской активности и улучшению бизнес – климата в городе Семей в рамках утвержденных республиканских программ
информация в МРР
акимат Восточно-Казахстанской области
IV квартал 2014 - 2017 годов
не требуются
Потребность в ресурсах
Республиканский бюджет

28991,9
2013 жыл
8391,4
2014 жыл
9975,6
2015 жыл
9471,6
2016 жыл
1553,3
Жергілікті бюджет
4424,5
2013 жыл
1045,5
2014 жыл
1368,4
2015 жыл
1546,0
2016 жыл
464,6
Бюджеттен тыс қаражаттар
11586,6
2013 жыл
750,3
2014 жыл
3554,9
2015 жыл
7281,4
Жиыны
45003,0
Ескертпе:
* - республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын шығыстар көлемі тиісті жоспарлы кезеңге республикалық бюджетті қалыптастырған кезде нақтыланатын болады
** - жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын шығыстар көлемі тиісті жоспарлы кезеңге арналған жергілікті бюджетті қалыптастырған кезде нақтыланатын болады
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ӨДМ
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
БҒМ
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ИЖТМ
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
ТЖМ
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
Мәдениетмині
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
ДСМ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
СДШІА
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
ЖЭО
жылу-энергия орталығы
«Ертіс» ӘКК
«Ертіс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы
«Қазагро-қаржы» АҚ
«Қазагро-қаржы» акционерлік қоғамы
«Самұрық-Энерго» АҚ
«Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамы

28991,9
2013 год
8391,4
2014 год
9975,6
2015 год
9471,6
2016 год
1553,3
Местный бюджет
4424,5
2013 год
1045,5
2014 год
1368,4
2015 год
1546,0
2016 год
464,6
Внебюджетные средства
11586,6
2013 год
750,3
2014 год
3554,9
2015 год
7281,4
Итого:
45003,0
Примечание:
* - объемы расходов по мероприятиям, финансируемым за счет средств республиканского бюджета, будут уточняться при формировании республиканского бюджета на соответствующий плановый период
** - объемы расходов по мероприятиям, финансируемым за счет средств местного бюджета, будут уточняться при формировании местного бюджета на соответствующий плановый период
Расшифровка аббревиатур:
МРР
Министерство регионального развития Республики Казахстан
МОН
Министерство образования и науки Республики Казахстан
МИНТ
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МЧС
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МК
Министерство культуры Республики Казахстан
МЗ
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АДФКС
Агентство по делам физической культуры и спорта Республики Казахстан
ТЭЦ
тепло-энергоцентраль
СПК «Ертис»
социально-предпринимательская корпорация «Ертис»
АО «КАФ»
акционерное общество «Казагрофинанс»
АО «Самрук-Энерго»
акционерное общество «Самрук-Энерго»