Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 880 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес мемлекеттік мүлікті ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес ЕС 145 тікұшақтарына арналған ангарлар түріндегі республикалық мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен «Қазавиақұтқару» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 880
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», в целях рационального использования государственного имущества Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке с баланса государственного учреждения «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» в оплату акций акционерного общества «Казавиаспас» республиканское имущество в виде ангаров, предназначенных для вертолетов ЕС145, согласно приложению к настоящему постановлению.