"Энергия өндіруші ұйымдар үшін күзгі-қысқы кезеңде пайдаланылатын отын қорының нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 қазандағы № 1143 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 898 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 470 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 04.08.2017 № 470 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Энергия өндіруші ұйымдар үшін күзгі-қысқы кезеңде пайдаланылатын отын қорының нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 қазандағы № 1143 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 850-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген энергия өндіруші ұйымдар үшін күзгі-қысқы кезеңде пайдаланылатын отын қорының нормасында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қатты және сұйық отынмен жұмыс істейтін энергия өндіруші ұйымдар үшін:
1) жеткізу қашықтығы 200 километрге дейін болғанда 10 тәулікке арналған негізгі және резерві отын мөлшері;
2) жеткізу қашықтығы 200 километрден астам болғанда 20 тәулікке арналған негізгі және резервті отын мөлшері.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2013 года № 1143 "Об утверждении норм эксплуатационного запаса топлива в осенне-зимний период для энергопроизводящих организаций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 898. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2017 года № 470
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.08.2017 № 470 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2013 года № 1143 "Об утверждении норм эксплуатационного запаса топлива в осенне-зимний период для энергопроизводящих организаций" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 850) следующие изменения:
в нормах эксплуатационного запаса топлива в осенне-зимний период для энергопроизводящих организаций, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Для энергопроизводящих организаций, работающих на твердом и жидком топливе:
1) количество основного и резервного топлива на 10 суток при расстоянии доставки до 200 километров;
2) количество основного и резервного топлива на 20 суток при расстоянии доставки более 200 километров.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. МАСИМОВ